Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.02.2009, 09:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Quake Live kuyruğundayız, sizi de bekleriz!

Quake Live, sonunda Open Beta'yla birlikte denemek isteyen herkesin beğenisine sunuldu. Biz de OGZ ekibi olarak soluğu Beta sunucularında aldık tabi... Yada almaya çalıştık diyelim, zira sunucuya girmek için oluşan kuyruk öyle bir kuyruktu ki, taaa buradan şu karşı kıtaya kadar insanla doluydu. Yine de yılmadık, sabrettik tabi ki, alt tarafı 15151 kişi yahu, ne kadar sürebilir ki? (Çok...)

"İyi diyorsun, güzel diyorsun da Quake Live ne ola ki?" sorusunu bazılarınızın gözlerinde okuyabiliyorum, o yüzden Quake Live'a dair biraz bilgi de verelim.

Quake Live, Quake 3'ün bir nevi browserda oynanan versiyonu diyebiliriz. 25 harita ve 4 oyun modunu içeren Quake Live, aynı zamanda istatistiklerinizi online olarak tutarak diğer oyuncularla karşılaştırma da yapabiliyor.

Browser'da basit flash oyunları oynamaya alışmış olabilirsiniz, ancak Quake Live alışkanlıklarınızı değiştirip browser oyunlarını bir adım öteye taşıyacak gibi gözüküyor. Eğer sizde Open Beta'ya katılmak ve sunucu kuyruğunda bize katılmak isterseniz www.quakelive.com adresinde girebiliriz

Mesaj28.02.2009, 10:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar ben oynamaya başladım gayet süper çok sarıyor yüklemeler biraz uzun başlarken o kadar yardım gerekirse özel mesajla ulaşın

Mesaj28.02.2009, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

korkukapisi yazmış:
Arkadaşlar ben oynamaya başladım gayet süper çok sarıyor yüklemeler biraz uzun başlarken o kadar yardım gerekirse özel mesajla ulaşın

Mesaj28.02.2009, 17:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

alıntı yaparak boşa mesaj atmayalım

Önceki mesajları göster: