Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.08.2007, 16:15 (UTC)    
Mesaj konusu: kod varda nasıl eklicem

YA BEN Sİteme kod eklemek istiyorum kod varda nasıl eklicem
Mesaj14.08.2007, 18:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

bak kardeşim edindiğin html kodlarını sırasıyla takip et sayfalarımı yönet ana sayfa yada nereye koyacaksan o sayfaya girip üst tarafta kaynak kısmını tıklayım boş olan yere kopyala yapıştır kolay gelsin yada bak bunu güzel bi açıklaması var forum html kosları bölümünde
Mesaj14.08.2007, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

bak kardeşim edindiğin html kodlarını sırasıyla takip et sayfalarımı yönet ana sayfa yada nereye koyacaksan o sayfaya girip üst tarafta kaynak kısmını tıklayıp boş olan yere kopyala yapıştır kolay gelsin yada bak bunu güzel bi açıklaması var forum html kodları bölümünde
Mesaj18.08.2007, 20:51 (UTC)    
Mesaj konusu: kod

ben ekledim ama olmadı
Mesaj18.08.2007, 20:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

evren-pasa yazmış:
bak kardeşim edindiğin html kodlarını sırasıyla takip et sayfalarımı yönet ana sayfa yada nereye koyacaksan o sayfaya girip üst tarafta kaynak kısmını tıklayım boş olan yere kopyala yapıştır kolay gelsin yada bak bunu güzel bi açıklaması var forum html kosları bölümünde

ama ilk önce html yi evet olarak işaretlemesi lazım
http://www.bedava-sitem.com/forumtr/viewtopic.php?t=4090
burdan bakabılırsınız
Mesaj19.08.2007, 23:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

slm arkadaşlar elinizdeki kodları yapıştırmadan önce ayarlardaki
Profesyönel ayarlar (Yeni başlayanlar lütfen degiştirmeyin!)
bulunan kısımdaki HTML kodlarını evet yapmalısınız daha sonra elinizdeki kodların hangi sayfada ve kategoride görünmesini istiyorsanız sayfaları yönetten girip yapıştırıyorsunuz her sayfada görünmesini istiyorsanız tasarım bölümündeki kutucuklara yapıştırmalısınız kolay gelsin takıldığınız yerde yazın yardımcı olurum

BİR GÜNDE KURULMADIKİ BU KRALLIK BİR GÜNDE YIKILSIN UĞRAŞMALISIN BİZİM RAHAT EDEMEDİĞİMİZ YEREDE KİMSE İSTİRAHAT EDEMEZ KEYFE KEDER KRALINA DEĞİL ALAYINA GİDER
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

BY_BLAKHACK
Mesaj11.09.2008, 18:31 (UTC)    
Mesaj konusu: d

bak kardeşim sayfa düzenleye gir kaynak de html kodunu yaz sonra tekrar kaynağa bas kaydet deee
Mesaj11.09.2008, 18:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eskı Baslıklara Onem Gostermeyınız

Alıntı:
12.08.2007

Iyı Eglenceler Wink
Önceki mesajları göster: