Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.03.2009, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu: TOP LISTIMIZE KAYDOL, ANASAYFADA DA GÖRÜN..

Arkadaşlar sitemiz çok yeni bir site olmasına rağmen günlük tekil hitimiz bugun 7 saatte 100 yaklaştı, sitemize girip realistten bakılabilir inanmayanlar için. Gelelim konuya, Sitemizde toplistimize kaydolun, bizde sizi ansayfada ekstradan gösterelim, bir taşla iki kuş vurun. Tek kural şu, topliste eklendikten sonra size verilen 88x31 bannerimizi ansayfanıza eklemek, bu kadarı da hakkımızdır sanırım.
Başarılar..

http://zirvehit.tr.gg
Mesaj02.03.2009, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

toplistine kaydoldum ayrıca bannerını da ekledim...
Mesaj02.03.2009, 17:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anasayfaya ekliyorum. tek tek ekleme zor olduğundan burdan itibaren kaydolan siteleri 5-10 gibi sayıya ulaştıklarında toplu olarak ekleyeceğim anasayfaya.
Mesaj02.03.2009, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş Bende EkLedim onaylarsan Sevinirim...

Kodun intronun altında...
Mesaj02.03.2009, 17:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

gökhan senin linki onayladım ancak listede görünmüyor, ya senden yada benden kaynaklanan bir sorun var ama bulamadım henuz, zaten toplist onaylamaya ayarlıda değil, bizim kodu siteye ekleyip 1 kere tıkladığında otomatik listeye girmen gerekirdi..araştırıyorum..
Mesaj02.03.2009, 20:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

topliste ekledim kendimi, bannerınızı da banner değişim sayfama koydum... onaylarsanız sevinirim...
Mesaj02.03.2009, 21:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

vidyovidyo yazmış:
topliste ekledim kendimi, bannerınızı da banner değişim sayfama koydum... onaylarsanız sevinirim...

orada belirtmiştim ama bir daha yazayım, topliste banner eklediğinizde benim onaylamama gerek yok arkadaşlar, kodumuzu sitenize koyun ve 1 kez tıklayın sadece. Neyse hallettim. Bu arada banneri anasayfaya koymadan anasayfamızda ayrıca yer alamazsın. anasayfaya koyarsan bir de anasayfamızda görünürsün.. Son olarak belirteyimki bugunkü tekil hitimiz ortalama 250 civarı..
Mesaj02.03.2009, 21:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende toplist yok olsaydı seni eklerdim
Mesaj02.03.2009, 21:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

ustalider yazmış:
bende toplist yok olsaydı seni eklerdim

senin toplistin olması gerekmiyor zaten, 88x31 bannerin varsa bizim toplistimize kaydını bırak, ordan sana kayıt sonunda kod verecek, onu alıp anasayfana koydunmu tamamdır.
Mesaj03.03.2009, 14:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

zirvehit yazmış:
vidyovidyo yazmış:

orada belirtmiştim ama bir daha yazayım, topliste banner eklediğinizde benim onaylamama gerek yok arkadaşlar, kodumuzu sitenize koyun ve 1 kez tıklayın sadece. Neyse hallettim. Bu arada banneri anasayfaya koymadan anasayfamızda ayrıca yer alamazsın. anasayfaya koyarsan bir de anasayfamızda görünürsün.. Son olarak belirteyimki bugunkü tekil hitimiz ortalama 250 civarı..

ansayfamda sağ tarafa koymak için 88x31 banner kodunu verebilir misin? Anasayfama koyup mesaj atarım sana sende benimkini koyarsın..
Mesaj03.03.2009, 18:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

vidyovidyo yazmış:

ansayfamda sağ tarafa koymak için 88x31 banner kodunu verebilir misin? Anasayfama koyup mesaj atarım sana sende benimkini koyarsın..

Yok sağ tarafa banner almıyorum, onlar ekstra durumlar.. Arkadaşlar toplistimize kaydolun ansayfaya da ekleyelim.. hadi bakalım..
Önceki mesajları göster: