Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.03.2009, 21:28 (UTC)    
Mesaj konusu: ----ŞİFREMİ UNUTTUM LÜTFEN YARDIM----

arkadaşlar isterseniz ben size konuyu açıklıyayım.ben www.ligtv-04.tr.gg sitemin şifresini yetersiz buldum ve değiştirmek istedim ve çok uzun bir şifre koydum sanırım şifre çok uzun olunca bazı karekterler yazılmamış. düzeltmek için e-mail ime bir onay mail i daha gönderdim.ama mail gelmedi .. şimdide şifremi unuttum bölümüne e mail imi yazıyorum ve şöyle diyor : Hata:
- 2 kere yeni şifre isteyemessin, lütfen webmastera danış! ben de napcağımı çözemedim webmaster a nerden danışırım biri bana yardım etsin yada nasıl yapacağımı bilen warsa sölesin plss....
Mesaj04.03.2009, 21:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş sende kaç harf yüklenmişse ona göre densene belki tutar

Mesaj04.03.2009, 22:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

şifremı unuttum butonundan sitenizin kayıtlı olduğu e-mail adresıne yenı şifre isteyebılırsınız.....
Mesaj05.03.2009, 07:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj05.03.2009, 07:24 (UTC)    
Mesaj konusu: sa

Laaaaa Cabuk sitendeki lig tv yi kaldır dev gibi bir sitem wardı lig tv yüzünden sildiler
Mesaj05.03.2009, 07:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ----ŞİFREMİ UNUTTUM LÜTFEN YARDIM----

sa kardes şifren mail adresine gelmediyse Demek Baska mail adresıne gitmiştir yani demek istediqim baska bir mail le siteye kaydolmussun diger mail'lerini ac bak oray agelmıs olabılır hanqisiylen kaydolduysan tabi
Şifre degiştiridiqin zaman bazen degişmeye bılır eski şifrenle bidaha dene bnce

sagılar

sinema-04 yazmış:
arkadaşlar isterseniz ben size konuyu açıklıyayım.ben www.ligtv-04.tr.gg sitemin şifresini yetersiz buldum ve değiştirmek istedim ve çok uzun bir şifre koydum sanırım şifre çok uzun olunca bazı karekterler yazılmamış. düzeltmek için e-mail ime bir onay mail i daha gönderdim.ama mail gelmedi .. şimdide şifremi unuttum bölümüne e mail imi yazıyorum ve şöyle diyor : Hata:
- 2 kere yeni şifre isteyemessin, lütfen webmastera danış! ben de napcağımı çözemedim webmaster a nerden danışırım biri bana yardım etsin yada nasıl yapacağımı bilen warsa sölesin plss....
Önceki mesajları göster: