Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.03.2009, 10:42 (UTC)    
Mesaj konusu: kararınız nedir

merhaba ben bu sabah müslüan olmaya karar verdim önceden de müsümandım zaten ama hristyian olmaya karar verdim ama şimdi anladım ki tek gerçek islamdır neden böyle bir karar verdim paylasmak siterim sizle

ben bir hristiyan sitesine üyeyüm adını vermek istemiyorum şimdi sitede adeta islam karsıtlıgı yapııyor hristiyan olan türklerin aklından vatanb millet sevgisini yok etmeye çalısıyorlar

mesela osmanlı devletine düşmadır genelde hrsitiyan türker ayrıca osmanlı devletinin canakkalede kazandıgı zaferlere viyana kapılarına dayanmamıza o kadar kin güderlerd ki misyonerlerin amacı hristiyanlıgı size tanıtmak değildir

türk insanının aklından vatan millet sevgisini öldürüp bizi anadoludan atmaktır

siz düşünün bir türk osmanlı devletine ecdadına düşman olursa bir devletle savas girsek bu adam ne yapar

sunu da söylemek isterim bu konularla ilgilen kişiler ülkemizde yabancı misyonerleri bilrler amerkilaı koreli afrikalı v.b bunların hepsi ülkemizde olup bitenleri gözlemlemek için gelen casuslardır hiçbirinin genbelde dinle ilgisi yoktur

düşnünü uzakdoguda onca budist varken neden hedef islam devletleri

türkiye endonezya kazakistan ............

sizlere bir teklifim var onları kendi silahlkarıyala yok etcez sizden destek bekliyom

1-kilseilere giip ücretsiz olarak incil kitap isteyin ve onları imha edin

2- avrupa da pek çk kişi kiliselere gitmezler ve bizde bunu fırsata çevirirsek bir iyilğie vesile oluruz

yani bedava stiemin almanya bölümünden bir site açtım islamu tanıtan almacası

allahrtan korkmak siteye yazıları harun yahya nın eserlerinden aldım allah razı oslun harun yahya dan almancaya daçevirmiş kitaplarını neyse sizden destek isitom bu konuda

hristiyanlar şöyle dder

KENDİ DİNİNİ YAYMA GERĞİ HİSSETMEYEN KİŞİ KENDİ İNANCINI YETERİNCE ÖNEMSEMEZ
Mesaj06.03.2009, 10:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

ban
Önceki mesajları göster: