Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.03.2009, 11:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Yardım

Arkadaşlar Sitelerimizi Zirve 100 gibi realişst gibi hit sitelere eklersek ve onların verdiği kosdu sitemize atarsak googlede 1 yükseliriz dimi Wink
Mesaj09.03.2009, 11:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba anladığım kadarıyla bir irfame koddan bahsediyorsunuz.. İrfame kod kullanmak yasaktır aksi takdirde siteniz silinir
Mesaj09.03.2009, 11:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya iframe kodu be şey yua zirve realist gibi sitelere kendi siteni kaydediyon ya ordan onların kodu alıyon sitene eliyon ve siten googlede yükseliyor 1 inci ssıraya onu dyom Mad
Mesaj10.03.2009, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

cafefb1907 yazmış:
Ya iframe kodu be şey yua zirve realist gibi sitelere kendi siteni kaydediyon ya ordan onların kodu alıyon sitene eliyon ve siten googlede yükseliyor 1 inci ssıraya onu dyom Mad

ohooo öyle kolay olsaydı birinci sıraya yükselmek Very Happy Very Happy
Mesaj10.03.2009, 13:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

hee sen görcen ben bi kayıt olamda hit sitelere ozaman böle diyecekmisin bakalım Wink
Mesaj10.03.2009, 14:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

cafefb1907 yazmış:

Smile google da 1. sıraya yükselmek o kadar kolay değil. Tabi bu etkili ama bi de şeyi düşün.. o sitelere üye 1000 lerce site var her birinin google da 1. olma olasılığı var mı Wink

katkısı yok değil onlara üye olmanın ama google da 1 numara olucam , damga vurucam diyede düşünme... Smile

ayrıca promosyon bölümü soru sormak için uygun değil Wink
Mesaj10.03.2009, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

bana hit siteler ver gerisini bosver kardeş bildigin bütün hit siteleri verirmisin Wink
Mesaj10.03.2009, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

cafefb1907 yazmış:
bana hit siteler ver gerisini bosver kardeş bildigin bütün hit siteleri verirmisin Wink

peki dostum sen bilirsin Wink

Hit siteler değilde hiti yüksek dizinler üzerine bir çalışma yapmıştım forumda paylaştım bak konu bu..

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=92225&highlight=

kolay gelsin Wink
Mesaj10.03.2009, 15:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya ben bunlardan anlamam kardeş şeyi istiyorum o realist webgentr falan bunlara kayıt olmak Wink
Mesaj10.03.2009, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

suanda 2 tanesine kayıt ettridim ve verdigi kodları aldım ekledim siteme Wink
Önceki mesajları göster: