Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.01.2009, 15:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Arkadaslar yardım ediin Lutfen

Az önce FlyakiteOSX v3.0 Adında bı Xp teması indirdim programı calıştırdım
program yuklenirken programı durdurdum sonra ekle kaldırdan programı kaldırdım ve pc kapandı ve acıldı acılıncada bazı dosyaların simgeleri değişti geri yukleme yaptım olmadı.. eski halıne getirmek ıcın ne yapmalıyım yardım edin lutfen
Mesaj18.01.2009, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

başlat menüsüne gel orda çalıştır die bişi var ona bas aç yazan yere
"msconfig" yaz.devamında anlatımlar var zaten.sonra böyle takvim gibi bişi gelicek ordan bilgisayarının tarihini sorun çıkmadan önceye al oluo.benim bi arkadaşımdada bilgisayara yeni kullanıcı eklemiştik.düzeltemedik.sonra anlattığım şekilde geri çözdük.ama aldığın tarihten daha sonra bi program yüklediysen bu proram gider çünki bilgisayarın ayarları değişio.inş olur bilgisayar başarılar:)
Mesaj18.01.2009, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Masaüstü sağtuş/özellikler/masaüstü/masaüstünü özelleştir tuşuna bas.
Burda zaten simgeleri göreceksin,varsayılanı yükle ye basarsan muhtemelen eski haline gelir..
Mesaj18.01.2009, 15:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

maximumtest yazmış:
başlat menüsüne gel orda çalıştır die bişi var ona bas aç yazan yere
"msconfig" yaz.devamında anlatımlar var zaten.sonra böyle takvim gibi bişi gelicek ordan bilgisayarının tarihini sorun çıkmadan önceye al oluo.benim bi arkadaşımdada bilgisayara yeni kullanıcı eklemiştik.düzeltemedik.sonra anlattığım şekilde geri çözdük.ama aldığın tarihten daha sonra bi program yüklediysen bu proram gider çünki bilgisayarın ayarları değişio.inş olur bilgisayar başarılar:)

sistem geri yukleme yapmıştım demiştim msjımda.. ama olmamıştı
Mesaj18.01.2009, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
Burda zaten simgeleri göreceksin,varsayılanı yükle ye basarsan muhtemelen eski haline gelir..

Muhtemelen Eski haline gelmedi malasef
Mesaj18.01.2009, 15:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

hz-veyselkarani yazmış:
net-tr yazmış:

'' muhtemelen '' derken ??
Deneniz mi ?
Mesaj18.01.2009, 16:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
hz-veyselkarani yazmış:
net-tr yazmış:

'' muhtemelen '' derken ??
Deneniz mi ?

evet dened,m olmadı Smile
Mesaj18.01.2009, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

O zaman bu adım ;
Masaüstü > özellikler > masaüstü > masaüstünü özelleştir > burdan değişen simgeleri bir kez tıkla simge değiştir de.

Bilgisayarım simgesi C:\WINDOWS\Explorer.exe
Belgelerim simgesi C:\WINDOWS\SYSTEM32\mydocs.dll
Ağ ve geri dönüşüm kutusu simgesi C:\WINDOWS\system32\SHELL32.dll'de
Mesaj18.01.2009, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
O zaman bu adım ;
Masaüstü > özellikler > masaüstü > masaüstünü özelleştir > burdan değişen simgeleri bir kez tıkla simge değiştir de.

dedigin gibi yaptım olmadı.. bi bilgisayarcıya soyedım ancak xp cdsi ile duzeltirebilirsin dedi ama xp cdsi ile nasıl duzeltecem onu bılmıyorum sen bilionmu
Mesaj18.01.2009, 16:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

hz-veyselkarani yazmış:
net-tr yazmış:
O zaman bu adım ;

dedigin gibi yaptım olmadı.. bi bilgisayarcıya soyedım ancak xp cdsi ile duzeltirebilirsin dedi ama xp cdsi ile nasıl duzeltecem onu bılmıyorum sen bilionmu

Çeşitli xp cd'leri vardır. Yani 1 tane değil.
Onun hakkında da pek bilgim yok. Cd'ci ve bilgisayarcılara danışsan daha iyi edersin.
İnternette güvenilir olmıyabiliyor malesef.
Mesaj18.01.2009, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

hım tmm Cok saol ilgin için
Mesaj18.01.2009, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

senin bilgisayar yeniyse yada orjinal xp si varsa xp programını yeniden kuranilirsin yani cd yle ya da format atıp yeniden kurabilirsin
Mesaj28.01.2009, 13:34 (UTC)    
Mesaj konusu: format at

yüklemede yarıda durdursan ole olur tabi o tema yüzünden benim pc cöktü en iyisi formatt
Mesaj12.03.2009, 21:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Re

Arkadaşım bak şmdi yarıda kestiğin için herşeyin yarısı yüklemiştr şmdi yapcağın şey o yüklediğin programı denetim masasından kaldırmak tabi varsa sonra sağ tıkla özellikler de temalardan windows xp yi seç. uygula tamam'a bas olmassa zune xp theme'yi yükle ordan kesin olur.Oda olmadımı style xp yi yükle ordan çalıştır %100 sonuç alcaksın Smile