Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.03.2009, 18:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Banner maker pro 7 türkçe yama

merhaba arkadaşlar banner maker pro 7 proğramının türkçe yaması varmı? varsa linkini yollayabilirmisiniz. yada bildiğiniz başka güzel bir banner yarma proğramı varmı?

Yönetici [ Ç.Y ]
Mesaj15.03.2009, 18:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

SWF TEXT PROGRAMI VAR BANNER YAPMAK İÇİN.
Mesaj15.03.2009, 18:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Download Linki paylaşmak forumda yasaktır! Wink

Paylaşımlara Saygı Lütfen Yorum Yazalım! İşimiz Paylaşım! Gücümüz Kaynak Siteler & Tecrübemiz & B-S!
Mesaj15.03.2009, 19:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

download linki neden yasak
Mesaj15.03.2009, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forum kuralları öyle diyor!

Paylaşımlara Saygı Lütfen Yorum Yazalım! İşimiz Paylaşım! Gücümüz Kaynak Siteler & Tecrübemiz & B-S!
Mesaj15.03.2009, 20:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkpage yazmış:
SWF TEXT PROGRAMI VAR BANNER YAPMAK İÇİN.
hocam o daha çokk rutbe yapımında kulllanıylıyor
Mesaj15.03.2009, 20:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yok ondada güzel bannerler yapılıyor örneğin bak

Mesaj15.03.2009, 20:18 (UTC)    
Mesaj konusu: kod alma

arkadaşlar ben banner maker pro 7 de bi banner yaptım ama kodunu alamıyorum nasıl ouyor o kod alma işi?

Yönetici [ Ç.Y ]
Mesaj15.03.2009, 20:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Banneri Savleyin Sonra belgelerimde bulunan o programla ilgili dosyaya girin ve orada bulunan banneri fileden.com a üye olup upload edin lütfen bannerinizide buraya koyunuz bakalım nasıl oluyor orada banner:) Wink

Mesaj15.03.2009, 20:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet bazen uğraşınca oluyor
Mesaj15.03.2009, 20:30 (UTC)    
Mesaj konusu: banner kod

bilginler61 yazmış:
Banneri Savleyin Sonra belgelerimde bulunan o programla ilgili dosyaya girin ve orada bulunan banneri fileden.com a üye olup upload edin lütfen bannerinizide buraya koyunuz bakalım nasıl oluyor orada banner:) Wink

bedava-siteme yüklesem olmazmı?

Yönetici [ Ç.Y ]
Mesaj15.03.2009, 20:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

trafiğin altm ust olur denedim ben bi kere
Mesaj15.03.2009, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: banner kod

kambernet yazmış:
bilginler61 yazmış:

bedava-siteme yüklesem olmazmı?

bedava sitemden yeni bir sayfa aç ama kaydetme resim yükleden resmini yüklee daha sonra kaynak butonuna bas ve kodu al
Mesaj15.03.2009, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

olur Wink

Mesaj15.03.2009, 20:51 (UTC)    
Mesaj konusu: banner kod

bilginler61 yazmış:

dediğin siteye yükledimde orda img link kod diye 4-5 çeşit kod veriyor hangisi olduğunu bulamadım

Yönetici [ Ç.Y ]
Önceki mesajları göster: