Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.08.2007, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu: "Devamı"na basılınca tümü gelsin

Anasayfaya makaleler koymak istiyorum. Ama sadece bu makalelerle ilgili bir yazı ve başlığı. "Devamı" gibi bir butona basıldığı zaman da makalenin tümü gelsin istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim. Yoksa çok şey mi istiyorum. Yardım ederseniz çok memnun olurum. Herkese kolay gelsin!!!
Mesaj20.08.2007, 13:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Düzeltme

...Bu makalelerle ilgi ufak bir resim ve başlık......
Mesaj20.08.2007, 13:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: "Devamı"na basılınca tümü gelsin

biyotekgen yazmış:
Anasayfaya makaleler koymak istiyorum. Ama sadece bu makalelerle ilgili bir yazı ve başlığı. "Devamı" gibi bir butona basıldığı zaman da makalenin tümü gelsin istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim. Yoksa çok şey mi istiyorum. Yardım ederseniz çok memnun olurum. Herkese kolay gelsin!!!

herhangi bir sayfa açarsın sayfaya o makalenin tümünü yazarsın daha sonra o sayfayı anasayfanın alt sayfası yaparsın.
anasayfaya makalenin başlığını veya istediğin kısmını yazarsın altına devamı için tıklayın gibi bir yazı yazarsın o yazıya makalenenin tümünü yazdığın sayfanın adresini link olarak o yazıya eklersen olur.Biraz karmaşık gibi olduda umarım yaparsın...
Mesaj20.08.2007, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Düzeltme

biyotekgen yazmış:
...Bu makalelerle ilgi ufak bir resim ve başlık......

o dediğim makalenin tümünün olduğu sayfanın adresini resme link olarak eklesende olur veya başlığa...
Önceki mesajları göster: