Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.03.2009, 09:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Cunobaga rica ediyorum bakin

Merhaba.Ben 4 ay oncesine kadar bu siteyi her gun ziyaret ediyordum.Ve hatta yardimsever bile olmusdum.Bazi yarismalarda 1 senelik reklam kaldirma odulunu bile almisimdir.
Her kes gibi benim baska bir nick-im de var.ismi chikidandor
Bana bir sarki lazimdi.Onun icin muzik bolumunde arkadaslar yardimci olmadigi icin ben de serbest bolgede sarkinin ismini yazmasini istedim ve baslik acdim
Bir saat sonra bakdim cevap gelmis.Yetkili kisilerden biri bana burada boyle baslik acmak olmaz deyip uyari yapdi ve banladi
Bu gun de giris yapmak istedigimde chikidandor nickiyle shok oldum
Bana siteniz silindi yazisi geldi.Sizden sitemi silenlerin bulunup cezalandirilmasini ve sitemin geri dondurulmesini rica ediyorum.
yuzyillarca
Mesaj17.03.2009, 09:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

support-tr( at )webme.com Mesaj Atınız 3. Kez Silindiyse Siteniz Geri Açılmaz Serbest Bölge Yasakdı Uyarıyı Okuyacaktınız Moderatörlerımızınde Suçu Yoktur
Mesaj17.03.2009, 09:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sizin de dediğiniz gibi uyarı YAPILMIŞ.
Forum kullanmayı herkes öğrenene kadar,bu forumu sadece TEKNİK olarak herkes kullanana kadar bu işlem devam edecektir.

Sabit başlıklar süs olsun diye açılmıyor arkadaşlar.
Mesaj17.03.2009, 09:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj17.03.2009, 17:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimde onlineradyotrk.tr.gg adlı sitem silinmiş ben e-mail atarak öğrendim ve Cunobag la iletişim kurun dedi ve siteyi açmadı bide ilk siliniş uyarıdır diyolar .... Ne uyarı aldım nede 2. defa silindi
Mesaj17.03.2009, 17:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=92982
İnceleyiniz...

Takıldıgınız zor sorunlarmı var burdan çözümünü bulabilirsin tıkla
Önceki mesajları göster: