Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.03.2009, 19:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Ziyaretçi Onayı

Ziyaretçilerin mesajı yazdıktan sonra onay kutusuna güvenlik kelimelerini girmeleri şart mı? Özellikle ziyaretçi defteri yenilendikten sonra, yaklaşık 2 -3 aydır site ziyaretçileri, mesaj yollayamadıklarından yakınıyorlar. Onay bölümünü iptal etmek mümkün mü?
İlgilenenlere şimdiden teşekkür ederim...
Mesaj19.03.2009, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Diğer ekstralarda bu mümkünken Ziyaretçi Defterinde Maalesef bulunmamakta..

Ziyaretçiler açısından kötü durum çünkü ziyaretçi defter yorum talepleri bu yeni düzenlemeden sonra bayağı düştü...(Kendi web sitem için söylüyorum)

Eski uygulamanın devam etmesi konusunda önerilerinizi Forum'un Öneriler bölümünde gerçekleştirebilirsiniz...
Mesaj19.03.2009, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Teşekkür

İlginize teşekkür ederim...
Mesaj20.03.2009, 10:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya bu yorum olayındada var artık kımse yorum yazmıyor
Mesaj10.01.2012, 20:06 (UTC)    
Mesaj konusu: ziyaretçi defteri onay

Biri ziyaretçi defterime kötü şeyler yazıyordu.Bende onay kutucuğunu işaretledim.Yani mesajlar benim onayım olmadan gösterilemiyor.o küfürbaz da yorum yazsa arkadaşlarım da yorum yazsa benden onay istiyor.ama nereden onaylanıyor onu bilmiyorum ben :/ mesela arkadaşlarımın yorumlarını onaylamak o küfür eden çocuğun yorumlarını ise onaylamamak istiyorum.ama bunu nasıl yapıcam ?? yardım ederseniz çok sevinirim
Mesaj10.01.2012, 20:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Extraları değiştir - Ziyaretci defteri - Kayıtları değiştir'den yorumlarınızı aktive edebilirsiniz .

Ayrıca eski konulara birdaha yorum yapmayın lütfen ..

Önceki mesajları göster: