Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.03.2009, 18:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Virüs progra'mınızın güvenirliliğini test edin

Deneyen arkadaşlar altta belirtsin ki, görelim bakalım hangileri başarılı hangileri başarısız ... Ayrıca testin hiçbir tehlikesi yoktur. Denendi ilk yorumda benden.

Kaspersky internet security kullanıyorum.2 saniyede buldu.

Aşağıda kırmızı renkte yazılmış yazıyı bilgisayarınızda Not Defteri "Notepad" ile açacağınız bir sayfaya kopyalayın. Sonra bu sayfayı herhangi bir isimle bilgisayarınıza kaydedin. Eğer virüs progra.ınız anında duruma el koyuyorsa progra.ınız mükemmel. Fakat progra.ınızdan ses seda yoksa, bu defa herhangi bir isimle kaydettiğiniz dosyanın txt olan eklentisini com yapın. Virüs progra.ınız duruma el koyduysa progra.ınızın koruma düzeyi eh işte idare eder demektir. Ama progra.ınızdan hala tık yoksa, onu hemen silin, çünki bir işe yaramıyor.
Dikkat: txt dosyayı farklı kaydet ile kaydettiğinizde, virüs progra.ınız "sormadan sil" modunda ayarlıysa hiç uyarı vermeden dosyayı silebilir. Eğer virüs progra.ınız bir tepki vermiyorsa, progra.ınızın aktivitesini, Dosyayı hangi klasöre kaydediyorsanız, dosyanın o klasöre kaydedilip edilmediğini kontrol ederek yapınız. Dosya klasörde mevcut değilse progra.ınız süper demektir.

X5O!P%@AP[4\PZX54(P^)7CC)7}$EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE!$H+H*

Alıntıdır.

Paylaşımlara Saygı Lütfen Yorum Yazalım! İşimiz Paylaşım! Gücümüz Kaynak Siteler & Tecrübemiz & B-S!
Mesaj21.03.2009, 18:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

test edildi ve güvenilir çıktı esednod32 Wink
Mesaj21.03.2009, 18:44 (UTC)    
Mesaj konusu: ss

gerçek ten işe yarıyor benim virüs programı "ctrl-s" yaptım anda sildi
yani 0.5 sn yede paylaşım için saol Wink

Arrow Dreamweaver Hakkında Sorularınız İçin Ö.M Atabilirsiniz...
Mesaj21.03.2009, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benimkisi snyede buldu hemen güncelliyom norton 2008 i indiricem acaba 2009 çıkmışmıdır:S

Paylaşımlara Saygı Lütfen Yorum Yazalım! İşimiz Paylaşım! Gücümüz Kaynak Siteler & Tecrübemiz & B-S!
Mesaj22.03.2009, 12:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

eset smart security süper sormadan sildi Very Happy evete bastım hemen sildi Very Happy
eset smart security den başkasına geçmem ...
Mesaj23.03.2009, 13:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilginler61 yazmış:
Benimkisi snyede buldu hemen güncelliyom norton 2008 i indiricem acaba 2009 çıkmışmıdır:S
ooo çıklaı epeyi oluyor 2009 çıktı
Mesaj15.11.2009, 11:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Wink Wink
Mesaj15.11.2009, 11:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eset ile anında buldu Very Happy

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Önceki mesajları göster: