Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.03.2009, 12:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava Sitem Kuralları Abartılı diyorum ! Biraz daha alttan

[b]Arkadaşlar beava sitemin kuralları biraz disilplinli değil mi ya tamam kurallar olmadan hersey altüst olur bi iş olmaz!

örn: adam site yapıyor satacak hemen bedava sitem kullanıcıları karşı cıkıyor Very Happy ya kendi capında bşy bu yani kendi emeği kendi cıakrı alanda satan da razı olduktan sonra nie site satılmasına mecburi reklam yapılmasını gibi bu tür şeyleri yasaklıyorsunuz anlamıyorum ...
Ha sitede bir sayfa acıldığında başka bir sitenin açılması yasakmış ha maksat başka site acılmasın hit almasın die yasaklamışınız ama zaten sayfalara didğer web lerin linkleri var ki . buna karşı cıkmamassınız zaten ama bşy didyemem tabi

başka bir şeydede adam site yapmış baktı bırakacak fln dior ki emek gecti fln die bırakmak istemiyor başkasına ufak ücret karşılığında devretmek istiyor alanda satan da razı olduktan sonra yasak diye bişey olması anlamsız bence...

bu forumda herkes istediği gibi kurallara uygun başlık acabilir kiltlenmesini istemiyuorum belli bir zaman sonra kilştlersiniz...

Bide moderatörlerin yaptığı bir ahata var kafaları esince baktı forum uzuyor kilştleyip atıyorlar ya nie kilitliyonuz belki adam alacağı cevabı alamamıştır bir cok forum başlığı var böyle.. nse sadece bahsetmek istedim

Herkese iyi calışmalar[/b]
Mesaj23.03.2009, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu: hasna

daha demin bahsettiyim reklam Pop-up'dan bahsediyorum ... saadece .tr.gg siteleri oalbilir mesela diğer siteler olmasa da tr.gg sitelerinde yasak olmasın !
Mesaj23.03.2009, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siz Kuralları Okumadıktan Sonra Biz Forumun Her Yerini KURAL olarak Doldursak Yine Görmezsiniz.

Alttaki Lİnki İncele

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=92982