Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.07.2007, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu: öneri

slm sayın mod beyler hanımlar ben sitemin üzerinde bulunan bedava-sitem reklamını artık görmek istemiyorum.tabi reklam şart ama daha mantıklı bir yerde olmasını tavsiye ediyorum.eğer bu yapılamssa sitemi silmeyi düşüniyorum çünkü her önüne gelen sitte açıyor

sebeb: çünkü aaa bedavaymış
gerekli yorumları bekliyorum bende çok sitede yöneticilik yapıyorum ama hiç bir üyenin önerisini kulak ardı etmiyorum lütfen sizde böyle davranın

patron_iso_1991( at )hotmail.com
www.ishakcan.tr.gg
Mesaj22.07.2007, 17:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

malesef servisimiz o reklam ile birlikte bedavadir, silinmesi yasaktir, eger sizin amaclariniza uygun degilse, sitenizi silmek de serbestsiniz.
Cok yakinda yillik 20-25$ gibi bir ücret karsiliginda reklami istenilen sitelerden silmek seklinde bir servis daha sunacagiz istek yogunlugundan dolayi, silerseniz bu servisten yararlanabilirsiniz. Bu servisin verilmeye baslanmasini Haberler bölümünden takip edebilirsiniz.
Mesaj22.07.2007, 17:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ayrica, evet herkesin site acmasi bizim amacimizdir.
Mesaj22.07.2007, 18:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya bende bu milleti anlamıyorum yazı olmasınmış ee sen kendini düşünüyosunda kendin site açmışsında neden başkalarının site açması zoruna gitmişki hem bu site o reklamı yapmaz sa sana bu hizmeti nasıl sunacak tabiki parayla sunacak heee paran varsa ve yazıdan şikayetçiysen bu sürü yazısı olmıyan yer var git oraya
sen diyer yerleri görmemişin
bedava yer veriyorlar diye saffanın yarısını bölüp kendi reklamlarını veriyorlar
örn www.robbie.bz.tc böyle reklam yayınlasalar dahamı ii olur
Mesaj25.07.2007, 10:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

BU ARKADAŞLAR BEDVA SİTELERİN KOYDUĞU REKLAMI GÖRMEMİŞ GELİP Bİ SATIR YAZIYA DİL UZATIYOLAR
Mesaj25.07.2007, 10:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

tesekkürler enmatrak, ben tabi anliyorum reklami istemeyen arkadaslari, ama iste bedava olunca böyle luyor, yakinda senelik bir ucret karsiigi isteyenlerin sitesinden reklamin kaldirilmasi servisimiz baslayacak, isteyen oraya basvurabilir, bu kadar basit Smile
Mesaj22.03.2009, 07:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://haberci.tr.gg
Bizim Sitemizde
En Güzel Haberler(Finans Haberleri,Emlak Haberleri,Teknoloji
haberleri,Gazete Haberleri+resimli)
En Güzel Tasarımlar
Reklam Panoları
Kodlarimiz Bulunmaktadır.
Mesaj22.03.2009, 08:51 (UTC)    
Mesaj konusu: bs

haberci-web yazmış:
Bizim Sitemizde
En Güzel Tasarımlar
Reklam Panoları

Burası Reklam Yeri Değildir Exclamation Exclamation Exclamation
Mesaj23.03.2009, 19:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

haberci-web yazmış:
Bizim Sitemizde
En Güzel Tasarımlar
Reklam Panoları
eski konulara önem vermeyiniz!
Mesaj16.04.2009, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu: !!!!!!!

evet yani sen sikayet ediyorsun ya diyer sitelere bak reklam olsa nolur hem sen bulmussunda aziyorsun begemiyorsan git bunlara tübe tübe: blogcu.com wordpress.com bloggum.com vesayre
bunlar daha mi iyi , HAAAAAYIIIIIIIIIIIIIIIR!!!!!!!

EN IYISI BEDAWA SITEM
Mesaj16.04.2009, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
...yakinda senelik bir ucret karsiigi isteyenlerin sitesinden reklamin kaldirilmasi servisimiz baslayacak, isteyen oraya basvurabilir, bu kadar basit Smile

Selin Hanım bu yazıyı 25.07.2007 tarihinde yamışve tarih bugün 16.04.2009 hala ücretli ekstralar yok Smile
Mesaj16.04.2009, 16:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

photoshopar yazmış:
selin yazmış:
...yakinda senelik bir ucret karsiigi isteyenlerin sitesinden reklamin kaldirilmasi servisimiz baslayacak, isteyen oraya basvurabilir, bu kadar basit Smile

Selin Hanım bu yazıyı 25.07.2007 tarihinde yamışve tarih bugün 16.04.2009 hala ücretli ekstralar yok Smile

evet haklisin Very Happy