Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.03.2009, 20:23 (UTC)    
Mesaj konusu: sitemi googlede önlere almak

arkadaşlar ben sitemi googlede tanıttım ama ikinci sayfada çıkıyor ve tanıtırken ki verdiğim o tanıtım isimlerinden sadece birini yazınca çıkıyor. ben sitemi ilk sayfada çıkmasını nasıl sağlarım , bunun için site haritası ekleyip googlede tanıtmam gerekirmi? birde tekrardan tanıtsam sitemi googlede eskisinin yerine son tanıttığım gözükürmü, eskisini silemezmiyim*

Yönetici [ Ç.Y ]
Mesaj23.03.2009, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitelerde ust sıralarda olman için pr li sitelerde rekklam vericen toplistine prli siteler kayıt olucak
Mesaj23.03.2009, 20:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

knightfotolari yazmış:
sitelerde ust sıralarda olman için pr li sitelerde rekklam vericen toplistine prli siteler kayıt olucak

pr li siteler derken birde ben bu toplisti pek anlamıyorum extralardan aktif ediliyor demi ne işe yarar tam olarak?

Yönetici [ Ç.Y ]
Mesaj23.03.2009, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

kaliteli içeriğin olursa zaten google seni kendiliğinden üst sıralara taşıyor bide toplistlerle sitenizin kliğini artırmaya çalışmayın o boş bence googleden klik gelmesini bekleyin sürekli sitenizi güncelleyip rakiplerinizle içerik bakımından yarışın pr yüksek siteler zaten sizi pek kabul edeceğini sanmıyorum ha bide bu arada zorla kazandığınız pr leride toplistlere kaptırmayın
Mesaj23.03.2009, 20:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

mysebebim yazmış:
kaliteli içeriğin olursa zaten google seni kendiliğinden üst sıralara taşıyor bide toplistlerle sitenizin kliğini artırmaya çalışmayın o boş bence googleden klik gelmesini bekleyin sürekli sitenizi güncelleyip rakiplerinizle içerik bakımından yarışın pr yüksek siteler zaten sizi pek kabul edeceğini sanmıyorum ha bide bu arada zorla kazandığınız pr leride toplistlere kaptırmayın

bu pr derken ne demek istiyorsunuz ben pek bilmiyorumda nasıl kazanılır bu pr ler? benim sitem içerik bakımından çok zengin ama 2. sayfada çıkıyor benim sitemden çok daha kalitesizleri ilk sayfada?

Yönetici [ Ç.Y ]
Mesaj23.03.2009, 20:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

tabiki o kendi içeriklerini kullanmış yani başkalarından alıntı yapmamış demektir bunları google görüyor ona göre sıralıyor pagerank burdan bakarak anlarsın
http://mysebebim.tr.gg/PAGERANK-NED%26%23304%3BR.htm
Mesaj23.03.2009, 20:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

gizli linkler yapa bilirsin.ama google anlarsa siteyide banlaya biliyor Wink
Mesaj24.03.2009, 10:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

bakın google sorun yaşıyor bunun için kaynaklanıyor
Mesaj25.03.2009, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Pr si yüksek sitelerle link veya banner takası yapın.Ayrıca sitenizin meta tagları ve etiketleri çok önemli Wink
Önceki mesajları göster: