Forum'da ara:
Ara

bedava sitem ciddiyetsiz mi?
evet
  37%
[ 3 ]
hayır
  62%
[ 5 ]
Toplam Oylar : 8

Yazar Mesaj
Mesaj04.04.2009, 21:53 (UTC)    
Mesaj konusu: ciddiyetsiz bir site bedava sitem

bedava sitem son günlerde iice ciddiyesiz olmaya başlamış serbest bölge ve gençlere özel bölümüne yazanlar silinecekmiş adam bu msj okumadan birşey yazarsa ne olacak sitesi silinip bütün emekleri boşa mı gidecek böyle uygulamalar sacma sapan bu bölümleri kaldıramayacak kadar altyapıs çökmüş bildiğiniz bir site daha varmı forumdaki konuları silemiyorlar sadece kitleme ve site hakları var böyle bir saçmalık varmı? bu hatalarınız düzeltip ciddi sorumlu bir site olmayı öneriyorum?önerim budur dikkate alırdsanız sevinirim gerçi ortada tam yetkili biride yokya neyse boşu boşuna öneride bulunuyoruz site bir hafta kapalı kaldı ne bilgilendiren oldu nede sebebini doğru dürüst yazan biri böyle bir site beni güldürüyor emeklerimiz 2 gün önce olduğu gibi biranda yok olabilir arkadaşlar bunun garantisinide kimse vermez ve kimse üstlenemez bu sorunlar bu gidişlede düzeleceğe benzemiyor hep bir bahaneleri var zamana ihtiyaçları var bi yeni sürüm tutdurmuşlar gidiyorlar ama nerde hepsi bana hikaye gibi gelmeye başladı hepsi bir bahane gibi gelmeye başladı nedense.
şimdi yazdıklarım nedeniyle banlarlar vede sitemi silmeye kalkışa bilirler ama ben öneride bulunuyorum bu yüzden bir yanlış daha yapmayın bu sorunlarınızı çözmeye çalışın benim önerim budur hepinize ii oturmalar ve yatmalar mümkünse kilitlemeyinde görün ne kadar tepki aldığınızı
Mesaj04.04.2009, 22:05 (UTC)    
Mesaj konusu: bu konu açılmış yeni fark ettim

bu konu açılmış yeni fark ettim hepinizden özür diliyorum ama tepkilerinizi burayayazın ki ne kadar haklı olduğumuzu gösterelim hepinizin yorumlarını bekliyorum düşüncelerinizi açıkca belirtinizki onlarda yanlışlarını anlasınlar hepinize tşk ederim
Mesaj05.04.2009, 06:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Haklısın artık belirli bir tepki göstermeniz gerekir .Son zamanlarda ani gelişen olaylar ve alt yapı degişim süreci içerisinde webme GmbH şirketi kay kaybetmiş bir durumda var olan sorunlar hakkında sizler devamlı bilgilendiriliyordunuz ama son olan herkesin canını sıkan problem hakkında hiç bir açıklama yapılmamıştır. Son olan problem sanırsam host kaynaklı bir sorun meydana geldi.
Mesaj05.04.2009, 06:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben bu konuya katılmıyorumn bedava-sitem'in ciddiyetini hep koruduğunu ben gördüm ve böle bi küçümseme söz konusu olmaz belki moderatörlerimiz az girebilir siteye evet doğru az giriyorlaar ama bu ciddiyetsizlik anlamına gelmez lütfen biraz daha DİKKATLİ OLUNUZ..... iyi forumlar
Mesaj05.04.2009, 07:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizmerkezi yazmış:
Ben bu konuya katılmıyorumn bedava-sitem'in ciddiyetini hep koruduğunu ben gördüm ve böle bi küçümseme söz konusu olmaz belki moderatörlerimiz az girebilir siteye evet doğru az giriyorlaar ama bu ciddiyetsizlik anlamına gelmez lütfen biraz daha DİKKATLİ OLUNUZ..... iyi forumlar

ben mesajımda belirtim sanıyodum belirtmemişim bu ciddiyetsizlik olarak ele alınamaz çünkü bazı sorunlar webme GmbH şirketi tararından da istenmeyen bir şekilde oluşmakda.
Denizmerkezi dikkatli olunuz derkene kastedmek istediginiz şeyi anlamış degilim.

Mesaj05.04.2009, 12:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ciddiyetsizlik var konuları yanlış yere açılması ,SENİ ARKADAŞIM ... MODA SÖYLERİM GİBİ TEHDİTLER vs vs ama yinede ciddyetde yok değil VAR !
Mesaj05.04.2009, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence öneri yapın fikir vermeyin

Mesaj05.04.2009, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu: WwWSt-By-Cloud.Tr.Gg

EVET BİRAN ÖNCE YABU YASAKLI BÖLÜMLER KALSINSIN YADA HİÇ KİMSE YAZI YAZMICAĞI BİR ŞEKLE GİRSİN EYER BU DİKKATSİZLİK DEVAM EDERSE SİTELERİN BÜYÜK BİR ÇOĞUNLU SİLİNEBİLİR.BU SENİNDE SİTEN OLABİLİR...BU YASAKLI BÖLÜMLER SABİT BAŞLIK AÇARAK İÇİNE UYARI YAZARAK OLMAZ BU İŞ BÖLE YA KAPATILCAK YADA YAZIYAZILIMICAK DURUMDA OLACAK....
Mesaj05.04.2009, 15:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar son olan kesinti bedava-sitemden kaynaklanmıyor!Son olan kesnti TTNET den kaynaklanıyor onun için bedava-siteme suç atılamaz son zamanlarda bazı yabancı siteler ya çok yavaş açılıyor yada hiç açılmıyordu! Bedava-sitemde hiç açılmayan siteler arasındaydı! Wink

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj05.04.2009, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
Arkadaşlar son olan kesinti bedava-sitemden kaynaklanmıyor!Son olan kesnti TTNET den kaynaklanıyor onun için bedava-siteme suç atılamaz son zamanlarda bazı yabancı siteler ya çok yavaş açılıyor yada hiç açılmıyordu! Bedava-sitemde hiç açılmayan siteler arasındaydı! Wink

Bu sonuça nasıl varabiliyorsunuz.?

Mesaj05.04.2009, 16:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Aynı Zaman İçin de Bazı Yabancı Sitelerede Girmeye Çalıştım Ya Girilmiyor Yada Çok Zor Giriliyordu!

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj05.04.2009, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
Ben Aynı Zaman İçin de Bazı Yabancı Sitelerede Girmeye Çalıştım Ya Girilmiyor Yada Çok Zor Giriliyordu!

O sizden kaynaklanan bir problem benim servis saglayıcım ttnet ve rahatlıkla yabancı sitelere sorunsuz ulaşabiliyordum.Aslı olmayan mesajlardan kaçınalım.

Mesaj05.04.2009, 16:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

yeter be her yerde tartışma valla adminler sizin gibilerinizin siteleri silmekte haklılar yeter ha

Mesaj05.04.2009, 16:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:

Almanya'da Yaşayan BS Kullanıcıları Neden Bedava-Sitem'e Giremedi O Zaman? Wink

Arkadaşlar Sizleri Sabırlı Olmaya Davet Ediyorum.Yeni Yönetici Geldiğinde ve Yeni Moderatör Ataması Yapıldığında Herşey İyileşecektir.Wink
Mesaj05.04.2009, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorun ttnet kablosundaydı arkadaşlar..Almanya'dan bizim sitelerimize girilebiliyor ancak türkiye'den ulaşılamıyordu..
Dikkatinizi çektimi bilmem ben yabancı sitelere çok yavaş girerken bu sıralar direk girmeye başladım ve bedava-sitem'de aynen öyle oldu..

color=darkred]"Türkiye'yi yurtdışına bağlayan hatlarda yaşanan sorun, yabancı ülkelerde barındırılan siteleri gezerken kullanıcıları çileden çıkarıyor. Bunun sorumlusu kim olabilir?

Ülkemiz içerisinde barındırılan siteleri dolaşırken hız sorunu yaşamayan internet kullanıcıları, yurt dışındaki bir siteden veri almaya kalktığında, tabiri caiz ise, yerlerde sürünüyor. Bunun nedeni, ülkemizi yurtdışına bağlayan hatlarda yaşanan problem.

Fiber kablolar bizi bağlıyor!

Fiber optik kablolarla yüksek miktarda veri trafiği sağlayan bu hatlarda yaşanan fiziksel sorunlar, tüm ülkedeki internet kullanıcılarını derinden etkileyebiliyor. Örneğin, hız limitiniz kadar size indirme hızı sunan ücretli dosya paylaşım sitesi Rapidshare bile, an itibarı ile çok düşük hızlarda hizmet verebiliyor.

Ülkemizde çok popüler olan ve bu yavaşlamadan nasibini alan diğer siteler arasında; Facebook, YouTube ve Google'ın bazı sunucuları bulunuyor.

Sorumlusu kim?

Türkiye ile diğer ülkeler arasındaki veri iletişimi, şu an için Türk Telekom'un önderliğinde kullanıcılara sunuluyor. Konuyla ilgili olarak resmi kurumlardan ve Türk Telekom'dan henüz bir yanıt gelmiş değil.

:: Yavaşlık, sizi de canınızdan bezdirdi mi?

http://shiftdelete.net"
[/color]
Önceki mesajları göster: