Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.04.2009, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Soru?

arkadaşlar size forumla ilgili bir şey sorucam yetkili kişilerde ilgilenirse sevinirim.
BS'nin forumunda site değerlendirme alanı bir kaç hafta içinde kalkacaıktı diyordu.Halada cunobag'ın yazısı duruyo.
Ben oraya yazı yazıp sitesi silinmeyenleri görüyorum.
Ben bu işe ne hikmet ise anlayamadım.Oraya konu açmaya korkuyorum siteme bir şey olacak diye.

www.tak-oyun.tr.gg
Question
Mesaj07.04.2009, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

konu açanlar silinmekde gerekli yetkili kişi geldiginde bu işlem gerçekleşir.Hiç bir şekilde ayrım yokdur.
Mesaj07.04.2009, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:
konu açanlar silinmekde gerekli yetkili kişi geldiginde bu işlem gerçekleşir.Hiç bir şekilde ayrım yokdur.

Yani oraya hiç birşey yazmıyımmı şimdi siteme bir şey olur diye.
Question
Mesaj07.04.2009, 14:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

açç
Mesaj07.04.2009, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizmerkezi yazmış:
açç

oraya konumu açayım.
Laughing
Mesaj07.04.2009, 14:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

tak-oyun yazmış:
abron yazmış:

Question

o bölümler için açıkalanan bir yazı mevcut onu okudugunuz zaman gerekli bilgiyi vermekde. Teknik bir forum oldugumuzdan dolayı o bölümlere ilgi göstermeyin.

denizmerkezi: dogru bir yardım saglamayı özen gösterin

Mesaj07.04.2009, 14:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:
tak-oyun yazmış:
abron yazmış:

Question

o bölümler için açıkalanan bir yazı mevcut onu okudugunuz zaman gerekli bilgiyi vermekde. Teknik bir forum oldugumuzdan dolayı o bölümlere ilgi göstermeyin.

denizmerkezi: dogru bir yardım saglamayı özen gösterin

Zaten o bölümü okumuşdumda yinede sitesi silinmeyen bir sürü kişi var bence bedava-sitem bayağı ağır işliyo tmm herhalde bir daha oraya konu açmam.Düzelmediği takdirde tabiki.
Mesajın için saol.
Denizmerkezi sende saol.
Laughing Laughing Laughing Laughing
Önceki mesajları göster: