Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.04.2009, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Forumda Reklama HAYIR!

Sitemizdeki reklamlara hiçbir sözüm yok.Ama bu reklamları foruma koyarak çok abartıyorsunuz sayın yöneticiler.

Foruma ilk girdiğimizde reklam yüzünden sayfa yapısı bayağı bir bozuluyor.

Artık BS'nin diğer Bedava Site hizmeti veren sitelerden farkı kalmayacak gibi.Lütfen bu isteğimizi dikkate alın ve Reklamsız foruma geri dönelim. Wink
Mesaj07.04.2009, 14:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Forumda Reklama HAYIR!

kralmustak yazmış:
Sitemizdeki reklamlara hiçbir sözüm yok.Ama bu reklamları foruma koyarak çok abartıyorsunuz sayın yöneticiler.

Artık BS'nin diğer Bedava Site hizmeti veren sitelerden farkı kalmayacak gibi.Lütfen bu isteğimizi dikkate alın ve Reklamsız foruma geri dönelim. Wink

Diger hizmet verenlerden hala üstün bir durumda .Abartmak söz konusu degil her şirketin belirli bir giderleri ve ihtiyaçları var bunları karşılamak için .Tek bir gelir kaynagı olan reklamlar. Lütfen birz daha anlayışlı olalım

Mesaj07.04.2009, 14:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Forumda Reklama HAYIR!

abron yazmış:
kralmustak yazmış:

Diger hizmet verenlerden hala üstün bir durumda .Abartmak söz konusu degil her şirketin belirli bir giderleri ve ihtiyaçları var bunları karşılamak için .Tek bir gelir kaynagı olan reklamlar. Lütfen birz daha anlayışlı olalım

Tamam da Foruma girenin bir daha girmeyesi geliyor.

Forum anasayfasındaki reklam boyutları aşırı büyük.Ayrıca çok fazla reklam var.Sadece 2 Reklam olsa yeter bence.Abartmaya gerek yok.
Mesaj07.04.2009, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Reklamlar Forumun Ana Sayfasına Tam Oturtulmamış.Ayarlayamamışlar.Reklam Tam Ortalasalar Sayfanın Yapısı Düzelir.
Mesaj07.04.2009, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkpage yazmış:
Reklamlar Forumun Ana Sayfasına Tam Oturtulmamış.Ayarlayamamışlar.Reklam Tam Ortalasalar Sayfanın Yapısı Düzelir.

Haklısın.Ama bana reklam sayısı da fazla geldi.Azaltılmalı....

Ayrıca yöneticilerden gelişen olaylar hakkında bilgi almak istiyoruz.
Mesaj07.04.2009, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benceguzel durmadı ama yönetim en iyisini bilir....
Mesaj07.04.2009, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizmerkezi yazmış:
Benceguzel durmadı ama yönetim en iyisini bilir....

Wink
Mesaj07.04.2009, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yukarıda abron'un dediklerine harfi harfine katılıyorum.
Biraz anlayışlı olsak ne olur arkadaşlar ?
Sonuçta bir firma ve bu firmadan kazanç sağlayanlar var.
Ve malum ekonomik kriz var.Firmalar tek tek batmakta.Bu konuda anlayışlı olmak en iyisidir.
Mesaj07.04.2009, 16:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kriz var kardeşim bedava sitemde para kazanmalı biraz anlayış tmm mı?

Mesaj07.04.2009, 17:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

gokseen yazmış:
Yukarıda abron'un dediklerine harfi harfine katılıyorum.
Biraz anlayışlı olsak ne olur arkadaşlar ?
Sonuçta bir firma ve bu firmadan kazanç sağlayanlar var.
Ve malum ekonomik kriz var.Firmalar tek tek batmakta.Bu konuda anlayışlı olmak en iyisidir.
Mesaj07.04.2009, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar ve sevgili yöneticiler!

Reklamların sayısı biraz abartılmış konuların aralarındada var bence konuların aralarında ollar kaldırılmalı ve forumun üstünde ve altında bulunmalı!Ben ilk girdiğimde çok şayşırdım ve çok iğrenç gözüktü açıkçası bence forumun sadece üstünde ve altında bulunmalıdır!

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj07.04.2009, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş onlarda ne yapsın para kazanmak zorunda
Mesaj08.04.2009, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
Arkadaşlar ve sevgili yöneticiler!

Reklamların sayısı biraz abartılmış konuların aralarındada var bence konuların aralarında ollar kaldırılmalı ve forumun üstünde ve altında bulunmalı!Ben ilk girdiğimde çok şayşırdım ve çok iğrenç gözüktü açıkçası bence forumun sadece üstünde ve altında bulunmalıdır!

Katılıyorum.
Mesaj08.04.2009, 14:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Diğer türlü olunca forumun şekli karışıyor estetik filan bir şey kalmıyor Wink

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj08.04.2009, 14:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forum neden vardır?bilgi alışverişi yapmak içinmi yoksa estetik göz güzelligi içinmi abartmak hiç bir şekilde söz konusu degil .üsteki mesajda belirtigim gibi sizden bir ücret taleb edilmiyor .Tek gelir kaynagı reklamlar lütfen anlayışlı olalım . Teknik bir forumuz

Önceki mesajları göster: