Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.03.2009, 12:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Slice Tool Dersi | Resmi bölerek link vermek..

Merhaba Arkadaslar.. Razz
Ilk önce size Slice Tool'un ne oldugunu kisaca anlatmak istiyorum..
Slice Tool(kesme araci):Slice tool ile resimleri parçalara bölerek link v.s vermeyi kolaylastiran bir araç..Yani resimleri bölerek ona ona ayri ayri link vermek...Tasarim yaparkende çok isinize yarayacatir.. Wink
Ilk önce Photoshop'u açiyoruz..örnek olarak ben bir menü yapacagim,siz intro v.s yaparkende kullanabilirsiniz.. Wink
...........................................................................................................................................................................................................................................................................
-Anlatım 1

...........................................................................................................................................................................................................................................................................
-Anlatım 2

-Anlatım 3

-Anlatım 4

Evet..Dersimiz Bukadar umarım iyi anlatabilmişimdir..Siz kaydettiğiniz resimleri sitenize yükleyiniz ve sayfalarımı değiştirden resimlere linkleri ekleyiniz..Kolay Gelsin..
Mesaj21.03.2009, 12:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylaşım için tşkl..

güzel anlatmışsın.. Wink

Mesaj21.03.2009, 12:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

tşk.....................
Mesaj21.03.2009, 12:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

BuMuydu Cevdet Sağol Guzel Paylasım
Mesaj21.03.2009, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunu dreamweaverlada yapabilirsiniz. Bilmeyenlere faydalı bir paylaşım olmuş.Eline sağlı Cevdet.
Mesaj21.03.2009, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

site-reklami-yap yazmış:
Bunu dreamweaverlada yapabilirsiniz. Bilmeyenlere faydalı bir paylaşım olmuş.Eline sağlı Cevdet.

Evet dreamweaver ile daha kolay...
Ama dreamweaver'i kullanmadığım için Photoshop'ta anlattım.. Razz
Mesaj21.03.2009, 13:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anlatım Güzel Olmuş.
Mesaj21.03.2009, 15:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

anlatım güzel paylasim müthiş....

TÜRK e KeFeN BiÇeNiN öLüMü KoRKuNÇ oLuR!!!!!!!!!
Mesaj21.03.2009, 15:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler Arkadaşlar.. Wink
Mesaj21.03.2009, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sağol Cevdet. Güzel Bir Anlatım Olmuş. Ben Şahsen Bu Teknikle Birkaç Tasarım Yaptım Razz
Mesaj21.03.2009, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

SaĞoL CevDeT

Mesaj22.03.2009, 18:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rica Ederim.. Razz
Mesaj11.04.2009, 11:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

anLatım güzeL fakat yarım kaLmış kodLarın nasıL çıkarığ optimize ediLeceğinide yazmanız gerekLi Smile
Mesaj11.04.2009, 15:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Süpersin Cevdet Very Happy
Valla nezamandır bunu arıyordum Very Happy
Sağolsın..
Ayrıca özledik seni biraz forumda görmek istiyoruz... Wink

Mesaj11.04.2009, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rica Ederim..
İşinize yaradığına sevindim..
Ayrıca Mesaj yazarak konumu üste çıkardığınız içinde teşekkürler.. Razz
Önceki mesajları göster: