Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.04.2009, 07:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Satılık site

www.erasmusedu.tr.gg

Sitem satılıktır.Eski forumumda 150 kişi vardı ama forum göçtü.gittiler.şu an tekrar bir forum bulunmakta sadece 16 kullanıcısı var ama ben bedeva sitemin forumunu tercih ettim şu anda.

sitenin satış koşullarını konuşmak için site üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

BS kapanmadan önce 50-60 arası hit vardı günlük şu an 20 lerde.

bir adet forumda yanında hediye.Tasarımda herhangi bir değişiklik isteyene teknik destek sağlarım.

PageRank 1
Alexa Rank 3,741 ( kötüymüş gerçekten)

http://www.stimator.com/ adresinde 30 dolar dan biraz fazla değerde.(Sadece bilgi amaçlı yazdım) Gelin görüşelim.

bienvenidos siempre feliz
Mesaj05.04.2009, 07:49 (UTC)    
Mesaj konusu: hi

site adsense reklamları için başvuru yapılmamıştır .tamamen bilgi amaçlı kurulmuştu. muhtemelen kabul edilecektir.

Mesaj05.04.2009, 08:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu bölümde site satmak yasaktır.
Mesaj05.04.2009, 08:07 (UTC)    

Nereye yazmam gerekio ?

Mesaj05.04.2009, 11:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hiç bir yere!.Bunları sitenizden duyurun!.

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj05.04.2009, 11:18 (UTC)    

BS bunun için bir topık açmaktan aciz mi ki :S kırmızı ve kalın bir puntoyla yazı düşecek kadar garipleşebilio :S

Mesaj05.04.2009, 11:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteni tabiki satabilirsin emeğinin karşılığını hak ediyorsun tabiki buna kimse karışamaz bence bu moderatörler tarafından da duyurulmuştu kolay gelsin
Mesaj06.04.2009, 16:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim site satılık
http://web-kodum.tr.gg/

girin
Mesaj06.04.2009, 17:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

senin siten hem yeni hemde burada yerideğil
Mesaj14.04.2009, 01:33 (UTC)    
Mesaj konusu: yenimi _?

yenmi ? 1.5 yıllık site artı veriler tamamen değişti he eski verilerimi istiyorsun hepsi yedeklenmiş halde elimde ama revizyona gittim şu an hiç olmayan bir şey tecrübeli öğrencilerle röportaj yapıyorum.örneğin sitede ziyaretçidefterinde (sildim hepsini) sadece erasmus koordinatörünün mesajının tarihine bak yeter . Neyse alıcı bulundu zaten yazmaya gerek yokta araştırmadan dın dın dın..

Mesaj14.04.2009, 01:35 (UTC)    

Yalnış yazmış gibi oldum 1 yılı şu anda tammaladı ama oda isim değişikliği yüzünden 1 yıl 10 günlük bir site Laughing

Önceki mesajları göster: