Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.04.2009, 18:08 (UTC)    
Mesaj konusu: SilkroadCıların Yeni Sitesi

Silkroadcıların Yeni Sitesi www.silkroad789.tr.gg yorumlarınızı Bekliyorum... Bir Yorum Sizin Gönlünüze olsun Selamlar Saygılar..
Mesaj15.04.2009, 18:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

bnce silkroad hakkında daha çok bilgi sitene yerleştirebilirsin başarılar dilerim.. Wink
Mesaj15.04.2009, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu: evet

iddaa-varmisin yazmış:
bnce silkroad hakkında daha çok bilgi sitene yerleştirebilirsin başarılar dilerim.. Wink

Evet ama herşey sırasıyla mesela benim kafamı bozan linkler bir oraya bir buraya derken bıkıyorum ve yavas yavaas yapıyorum olmassa bi forum kurmayı düşünüyorum...
Mesaj15.04.2009, 18:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: evet

silkroad789 yazmış:
iddaa-varmisin yazmış:

Evet ama herşey sırasıyla mesela benim kafamı bozan linkler bir oraya bir buraya derken bıkıyorum ve yavas yavaas yapıyorum olmassa bi forum kurmayı düşünüyorum...

forum kurman bnce iyi olur tabi oda snn kararın... 2 taraflı bi siten olur burda olan tr.gg siten ile yönlendirme yapabilirsin veya forumuna giren ziyaretçilerini tr.gg sitene yönlendirebilirsin her iki sitede seninn için iyi olr allah kolaylık versin.. Wink
Mesaj15.04.2009, 18:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet Ama Forumu Yaparsamda Pek Fazla Kimse Gelceğini Sanmıyorum Çünkü Beleş Forumlarla İlgilenen Pek Fazla Yok Gördüğüm Kadarıyla..
Mesaj16.04.2009, 14:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya ben silkroad a başlayacam ama DC veriyo nasıl gircem oyuna Question

Mesaj16.04.2009, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu: loader

buraq-fb yazmış:
ya ben silkroad a başlayacam ama DC veriyo nasıl gircem oyuna Question

arkadaşım loaderi yüklersen dc vermez..: Very Happy ama oyundeyken hotandan dowhangtan samarkandan jangandan dc yeme olasılıgı cok ona bişey diyemem ama oyuna girerken dc yiyorsan loader var ve sitemdede var loader onu kurarak girebilirsiniz...
Önceki mesajları göster: