Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.08.2007, 07:31 (UTC)    
Mesaj konusu: sayfa icinde sayfa acma ve video ekleme nasıl olur?

form kirliliği yapmamak için aynı anda soruyom
1:sayfa içinde sayfa nasıl açarım mesel bi sayfa açtım bu sayfanın içine yazılar koydum yazıların altında 1234 diye sayfa sayısı koymak istiyorum diyer sayfalara geçiş için
2:iddaa nını hatml kodu varmı
3:forma kendi vidyolarımı nasıl koyarım
4:cep telefonu için siteme cep programı oyunları temaları koyabilirmiyim

yardımlarınız için şimdiden teşekürler arkadaşlar Crying or Very sad Exclamation
Mesaj22.08.2007, 07:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

sayfa içinde açacağın sayfayı hazırla sonra başlığın altında burayamı konulsun yazar oraya hangi sayfanın altına koyacaksan o sayfayı yaz oldumu 1. soru

www.kurtulus-muzik.tr.gg
Mesaj22.08.2007, 07:39 (UTC)    
Mesaj konusu: ok

bi deniyim
Mesaj22.08.2007, 07:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: 4 sorum var arkadaşlar bakarmısınız

mesutt yazmış:

3:forma kendi vidyolarımı nasıl koyarım
4:cep telefonu için siteme cep programı oyunları temaları koyabilirmiyim

3.c. kendi videolarını bir video sunucusuna gönderirsin daha sonra o sunucudan videonun embed kodunu alırsın.En çok kullanılan youtubedir.Youtubeye gir herhangibir videoya tıkla yanında embed kodu göreceksin onu kopyala istediğin sayfaya kaynak simgesine basarak yapıştır.

4.resim hariç hiç birşey koyamazsın.Ama o dediğin program vs. yükleme adreslerini link olarak koyabilirsin.Üstte programın veya temanın resmi olur altta linki bence güzel durur Razz
Mesaj22.08.2007, 07:54 (UTC)    
Mesaj konusu: allah razı olsun

allah razı olsun ben n bu siteyi sadece resimle büyütmeye çalışıcam şimdi çok zor ya site yöneticilerinin bişey yapması lazım bu konuda hadi mp3 falan yasak olsun tabide cep telefonu progarmı falan serbest olmalı neyse benim dememle yapmazlarya saolasın tekrardan
Mesaj22.08.2007, 07:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: allah razı olsun

mesutt yazmış:
allah razı olsun ben n bu siteyi sadece resimle büyütmeye çalışıcam şimdi çok zor ya site yöneticilerinin bişey yapması lazım bu konuda hadi mp3 falan yasak olsun tabide cep telefonu progarmı falan serbest olmalı neyse benim dememle yapmazlarya saolasın tekrardan

yasak değil dostum yanlış anlamışsın siteye sadece resim yüklenebiliyo ya onu demek istedim cep telefonu programının veya temasının resmini koyarsın altınada bilgisayara yükleme linkini sitene giren kişi temayı beğenirse linke tıklar yükler.
Mesaj22.08.2007, 08:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj22.08.2007, 08:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

bide ben bi güzel sözler sayfası yaptım yazıların arasında boşluk olmuyo hepsi birbirine yapışık oluyo sayfayı değiştirde aralarında boşluk bıraktım ama yinde sitemde aralarında boşluk olmuyo nasıl yaparım o boşluğubu rada bende kaynak diye bişey çıkmıyo vidyo eklemede nasıl yapçazzzzzzzz
Mesaj22.08.2007, 23:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

dostum ayarlardan html kulanma kutucuguna hayır dersen cıkacaktır eger hmtl kullanmaya dm edeceksen paragrafini <p>....</p> bu araya yazarsan düzgün cikacaktir
Mesaj23.08.2007, 09:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

saolasın rakadaşım o aray koy dedğin şeyi koydum ama olmadı onu loyunca hatmal yi kapattım oldu saol hatmalyi geri açsam tekrar bozulurmu ki
Mesaj07.08.2008, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

yha arkadaslar yapmayın allah askına burda kaynak dıe bısı yok
Mesaj09.01.2009, 23:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

kendi sitemdeki forma video göndercem olmuyo çalışmıyo
Önceki mesajları göster: