Forum'da ara:
Ara

BedavaSitem De XML uzantısı Upload edilsin
KESİNLİKLE EVET
  91%
[ 21 ]
KESİNLİKLE GEREKSİZ
  8%
[ 2 ]
Toplam Oylar : 23

Yazar Mesaj
Mesaj19.04.2009, 18:21 (UTC)    
Mesaj konusu: XML upload etme !

bedava sitem her yönüyle süper ama bazı eksiklikler var bunlardan birisi google 'a site haritası göndermek . önemli olarak görülmesede bir çok sayfası olan sitelerin hitlerinin artması için çok önemli bence . Nasıl ki bedavasitemde resim upload edebiliyorsak sadece xml uzantılı dosyada uplad edebilmeliyiz bence eğer böyle birşey olursa bedava sitemin ücretli hostlardan hiçbir farkı kalmaz ve mükemmel OLUR diye düşünüyorum .....
Mesaj19.04.2009, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim öyleyse sende başka sitelerden site map yap istersen ben sana yapayım!

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj19.04.2009, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

demek istediğim sitemap yapmak değil onu yapan bir sürü site var benim dediğim o yaptığın sitemap ı google a göndermek .. umarım anlasıldı
Mesaj19.04.2009, 19:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

google nin bi sayfayı dizine eklemesi aylar alıyor bu şekilde anında dizine eklenmiş olcak....
Mesaj19.04.2009, 19:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet anladım kardeşim doğru diyorsun bencede bu konuya deyinilmesi gerekiyor lütfen yetkili kişiler ilgilensin örn: Ben bi site içi arama motoru yaptım googledan hala tüm sayfalarım indexlenmediği için arama motorum çalışmıyor :S

Mesaj19.04.2009, 19:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

google baya sayfamı dizine eklemiştikiii bedava sitemede sorun olunca yarısı gitti Smile keşke sitemap eklesek manyak olur ama
Mesaj19.04.2009, 19:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

orada manyak olur demeseydin iyi olurdu bazı arkadaşlar yanlış anlayabilir Wink Evet bu konuda bende sana katılıyorum bence olursa çok iyi olur!

Mesaj19.04.2009, 19:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
En azindan belirli formatlardaki baska dosyalarin yüklenebilmesi, SWF gibi...

Bedava-Sitem önerilerden bu öneriyide ön plana almış. Yani demek oluyor ki, bu öneride olabilir.
Tabii içinde XML olur mu olmaz mı merak konusu..
Mesaj19.04.2009, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
Alıntı:
En azindan belirli formatlardaki baska dosyalarin yüklenebilmesi, SWF gibi...

Bedava-Sitem önerilerden bu öneriyide ön plana almış. Yani demek oluyor ki, bu öneride olabilir.
Tabii içinde XML olur mu olmaz mı merak konusu..

Bence olmalı aksi taktirde googleın sayfalarımızı indeşlekmesi çok uzun sürüyor Sad

Mesaj19.04.2009, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

swf gibi uzantıları başka sitelere upload ederek halledebiliyoruz ama googlemap işini halledemiyoruz illaki sitenin içinde olmak zorunda
Mesaj20.04.2009, 13:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

olması gereken en önemli konulardan biridir Wink
Mesaj20.04.2009, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet acaba modlarımız bu konuyu değerlendirecek mi Confused

Mesaj20.04.2009, 14:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

tevhid-imucadele yazmış:
google baya sayfamı dizine eklemiştikiii bedava sitemede sorun olunca yarısı gitti Smile keşke sitemap eklesek manyak olur ama

arkadaşım sayfaların googledan 404 bulunamadı hatası veriyorsa google site araçlarına gir ayarlar kısmında tarama hızı var onu ayarla benım 79 sayfam gitmişti hızını artırdım oooooo 2 günde 4 sayfa kaldı Very Happy
Mesaj20.04.2009, 14:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim ama sonuçta yine bekliyorsun! Ama site map yüklediğin anda o anda indexleniyorsun! Ve bu XML sadece bir yerde gerekmiyor her yerde gerekiyor!

Mesaj20.04.2009, 17:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
Kardeşim ama sonuçta yine bekliyorsun! Ama site map yüklediğin anda o anda indexleniyorsun! Ve bu XML sadece bir yerde gerekmiyor her yerde gerekiyor!

arkadaşta başlıkta xml upload edebilme önerisi yapmış Rolling Eyes