Forum'da ara:
Ara

HAKLIMIYIM
EVET
  100%
[ 7 ]
HAYIR
  0%
[ 0 ]
Toplam Oylar : 7

Yazar Mesaj
Mesaj21.08.2007, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu: -------modetörlerE SİTEM ----HERKEZ OKUSUN----SİTECİLER

YAA ARKADASLAR Bİ KONU YAZIYORSUN 5 DK SONRA Bİ BAKMISSIN EN ALTTASIN.... ADAM SİTESİNİ Bİ GÜNCELLİYOO 10 TANE BASLIKLI KONU ACIYOO ... Bİ TANE AC SİTEN İÇİN KONU GÜNCELLİYON MU BASLA BİSEY Mİ YAPIYON ORAYA YAZINI YAZZ ZATEN İLK SIRAYA CIKARSIN.

Bİ SEY EKLEDİN DİYE KONU ACMAN GEREKMEZKİ .... HERKEZ SİTESİ İÇİN Bİ KONU ACSN ;GÜNCELLEDİGİNDE,BİSEYLER YAZACAGI ZAMAN ,BASKA SEYLERDE SADECE KENDİ SAYFASINA YAZI YAZSIN O ZAMAN HERKEZ TANINIR ..HERKEZİN SAYFASINA GİREN OLUR...

BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ ? BİLMEM BANA KATILIRMISINIZ....

MODETÖR ARKADASLAR SİZ UYARI YAPIN EGER DOGRU BULUYORSANIZ

GEREKENLERİ YAPIN SİLİNECEKLERİ SİLİN LÜTFEN ...

İYİ GÜNLER .....
Mesaj21.08.2007, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

dostum çok haklısın bide msn adresini yazarmısın sana bazı şeyler sorcam..
Mesaj21.08.2007, 19:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet doğru bazı arkadaşlar reklamın iyisi kötüsü olmaz deyip her tarafı saçma sapan reklamlarla dolduruyor buda forum kirliliğine neden oluyor Modların bu konuya dur demesi lazım.
Mesaj21.08.2007, 21:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

dostum oda bişey mi bu bölüm haricindeki heryere konu açan bile dolu ama bizim milletimize anlatamazsın admin oraya sitenizi yazmış tanıtmadan önce okuyun diye ama bizim milletimiz okumayı pek sevmez okusa bile uymasını bilmez zaten dilimize yıllardır şu tabir dolaşmamış mı
"KURALLAR ÇİĞNENMEK İÇİNDİR"
Biz bu sözleri söyleyebilen bi milletiz sen kime anlatıyosun...
Bu sayfaya bile evet sana katılıyorum diye kaç kişi yazmış dostum bi baksana 2-3 işte biz böyleyiz.
Ayrıca sonuna kadar arkandayım
Saygılar...
(gene döktürdüm bea Razz Razz )
Mesaj21.08.2007, 22:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet cok halısın paxarlamacılarınyeri.

Sen isminden de anlaşılacağı gibi onlardan daha iyi bu işi yaparsın gibime geliyor.Ama Bu işlerin dürüstçe olmasının yanındasın.
Bazıları işin iyicene cılkını çıkarıyor.
Her beş dakikada bir benim siteme bir bakın gibi boş laflar yazıyorlar.Bunları moderatörlerin görüp müdahale etmesi gerekir.

http://ankilosazan.tr.gg/
Mesaj22.08.2007, 09:25 (UTC)    
Mesaj konusu: tesekkürler arkadaslar

herkez okuyana kadar bu iş düzelene kadar ben bu konu yu güncelleyecemmm.....

msn adresimi isteyen kardese gelince sitemin içinde var....

ekleyeceniz msn googledenparakazan( at )hotmail.com
Mesaj22.08.2007, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu: herkez yine aynı gibi

hiç rahatsız olan yok mu be ... 56 kişi yazmıs bi kişide anketi tıklamamıs yada 4 kişiden haric yazı yazan olmamıs....

ben yinede ümitliyim bekliyorum...

ekleyeceniz msn googledenparakazan( at )hotmail.com
Önceki mesajları göster: