Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.03.2009, 18:26 (UTC)    
Mesaj konusu: kota hk

günde 4 video izlersek ve nette dolaşırsak 4 msn açık olsa kotayı aşmaz dimi ama benim pc aşıyor neden anlamadım , daha yeni format attım deepfireze yüklettim cerezleri sildim acaba ondan yapabilirmi 7 gb te dayandı kotam bide eset virüs programı günde birkere kendini güncelliyor tavsiyeleri olacak arkadaşlar varmı?

birde sözleşmemin btmesine 1 sene var iptal ettirmeye kalksam ttnet kaç para alır benden (modemi hediye almıştım)
Mesaj21.03.2009, 10:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgisayarına biri sızmış olabilir modemi kapatmıyosan bi kapatıp aç IP adresi yenilensin
Mesaj21.03.2009, 10:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim seni tanıyan birisi veya bir bilgisayar uzmanı senin modem ismini ve şifreni öğrenmiş olabilir böylece seninde kotan artabilir!Senin modem şifreni değiştirmeni öneririm! Wink

Paylaşımlara Saygı Lütfen Yorum Yazalım! İşimiz Paylaşım! Gücümüz Kaynak Siteler & Tecrübemiz & B-S!
Mesaj18.04.2009, 20:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Modem şifreni deiştir ve passgen ile şifre oluştur bu passgen programının oluşturduğu parolayı not al karışık oldugu için unutabilirsin passgen programının yaptıgı şifreleri her yigit bulamaz pass gen i gezginler.net den indir
Mesaj24.04.2009, 06:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım msn 4 tane açınca kota aşmaz
sen bi sitenin iletişiminden mesaj attın mı belki de kapmıştır ip'yi
merak etme ip numaranın kopyalandığını mahkemeye söyle o adamı ancak hapiste görürsün
Mesaj24.04.2009, 07:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Onlar Olmazsa ProxySwitcher Anlı Programı İndir Ip Adresini Değiştir!!!

Sorun Ortadan Kalkacaktır...Wink
Mesaj24.04.2009, 07:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

sınırsızsa sorun yok fakat sınırlı 4gb yse bir film izle kota finish.
6gb yse 1.5 film izle finish ben denedim keşke denemeseysim
Mesaj24.04.2009, 08:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnternette Sürekli Dolaşıyorsundur.
Her Gün 4 Video Az Değil 50mb dan Hesapla.
Ama Sen En İyisi Sınırsıza Geç.
İptal Ettirmek Sanırım 80 tl.
Sınırsıza Gectiğinde Kotana Bak Eskisinden Az Olacak Very Happy Very Happy
Laughing

Mesaj24.04.2009, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

deepfreze'e baş belası diyorum ama insanlar kullanıp duruyor nedense..
her ne halse dostum her tarayıcı kendine göre çerez yükler, bu çerezler sitenin görsel kısmını yani temasını tekrar tekrar bilgisayara yüklemekten korur.. Ama deepfreze sürekli bu çerezlerin yüklenmesini engellerse ve sen her internette dolaştığın sitenin sürekli resimlerini indirirsen ne olur? Dimi ama kota ne yapsın Wink Razz
bir de bu ttnet Exclamation her ne halse siyaset ( Idea ) yapmayayım Razz
Mesaj01.05.2009, 19:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

mp4 filmler vr 350 mb civari. kaliteli sayilir. bence msn zorlar biraz. hele acilirken modemin isigina bakin bi + 4 msn 4x. videolari da ekledgnde 7 gb gayet normal.
Mesaj01.05.2009, 19:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkplanet yazmış:
İnternette Sürekli Dolaşıyorsundur.
Her Gün 4 Video Az Değil 50mb dan Hesapla.
Ama Sen En İyisi Sınırsıza Geç.
İptal Ettirmek Sanırım 80 tl.
Sınırsıza Gectiğinde Kotana Bak Eskisinden Az Olacak Very Happy Very Happy
Laughing

Very Happy Razz

Mesaj07.05.2009, 21:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: kota hk

deprem-bilgi-alani yazmış:
günde 4 video izlersek ve nette dolaşırsak 4 msn açık olsa kotayı aşmaz dimi ama benim pc aşıyor neden anlamadım , daha yeni format attım deepfireze yüklettim cerezleri sildim acaba ondan yapabilirmi 7 gb te dayandı kotam bide eset virüs programı günde birkere kendini güncelliyor tavsiyeleri olacak arkadaşlar varmı?

birde sözleşmemin btmesine 1 sene var iptal ettirmeye kalksam ttnet kaç para alır benden (modemi hediye almıştım)
Mesaj07.05.2009, 21:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım günlük 4 video derken aynı anneme benzemiş açıklamaların bu telefon faturası neden bu kadar geliyo ben kimle konuşmuşum bir kızlarımı arıyorum sanki telekom kızlarını arayanlara opsiyon yapacak kimse pc ne sızamaz böyle bir zahmete sırf kota için gireceklerini sanmıyorum wahles var ve şifre koruma yok ise o ayrı tabi 4 video şayet filim falan ise bir cd 700 mb alana sahiptir bunun yaklaşık 680 falanını kullana bilirsin videoların 4 cd lik kadar yer kapsıyorsa 680*4=2720 mb 2720/1024=2 gb ederki sen 3,5 günde falan 7 gb a ulaşırsın burda biraz espirili anlatım oldu ama kardeşim kısacası kota olayını günlükte takip etsen sürekli kullanıcıysan hele birde siten falan varsa aşarsın vesselam
Önceki mesajları göster: