Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.08.2007, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Ziyaretçi defterine tehdit mesajı aldım ...

Ziyaretçi defterine tehdit mesajı aldım ... tehdit edenlerin sitesinin kapatılması cezası verilmesini istiyorum teşekkürler...

http://mukemmel.tr.gg/Ziyaret%E7i-defteri.htm

ziyaretçi defterime yazılan yazılar aynen şöyle

İsim: emre
Site: http://kuzenler58.tr.gg
Zaman: 20.08.2007 13:28:56
Mesaj: bak şu ana kadar attıgım mesajlara şu ana kadar ses cıkarmadım ama hakaret iceren mesajın sonunda devreye ben girdim bak seni uyarıyom !!!!!!!!! adam ol adam sansınlar benim siteme kimse hakaret edemez lafını bil konuş yoksa olacaklardan ben sorumlu degilim olacakları kabul edersin biz cok genisiz dikkatli ol... carparız...attıgın mesajları okuyorum senin yasın cok kucuk olması gerek aptal aptal mesajlar atıyon
bilmiyon konusuyon bilmiyon bari sacmalama susta rezil olma geri.......
sana simdi acıklama yapamam hoş acıklasamda anlamazsın tekrar uyarılıyosun bu isi yonetimimiz ele alırsa sen ve siten hakkında iyi olmaz okey mi canım anladın mı

do you understand me?

bu bir İKAZDIR

www.kuzenler58.tr.gg bas müdürü

bu arkadaşın enim sitemi kapatma gibi bir yetkisimi warki böyle konuşuyor?
Mesaj20.08.2007, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava_Sitemde Hacklenme Olasılığın %5

Neden % Diyeceksin Adam Senin Pc Ni Hackler Bir Dosya Falan Yersin Msn Hacklenir. Pc Gider Ozaman Sitenin Şifresini Alır..

Ama Php veya ASp Kullanmadığın İçin Açık Verme İhtimalimn Yok Kafana Takma Sen Dİkkatli Ol Msnden Birşey Alma Veya Bilmedin Yerden Program falan İndirme Okadar....
Mesaj20.08.2007, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler bilgi için ...
Mesaj20.08.2007, 14:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

rahat ol bi cacık olmaz
Mesaj20.08.2007, 18:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

besiktasadair yazmış:
rahat ol bi cacık olmaz

olur dostum olur eğer mesajı atan kişinin dediği gibi onun sayfasına mesaj attıysan ve tam anlamıyla hackersa bilgisayarını hackler buda siteden çok daha önemlidir.senin verilerini alır,siler,değiştirir,dağıtır ve sen farkında bile olmazsın.ama o da senin sitene mesaj attığı için sende IP sini öğrenmişsindir ama internet cafeden giriyo olabilir.eğer evden attıysa iyi bir koz olabilir ama cafedense hiçbir işe yaramaz.Mesajdaki kişinin dedikleri doğru ise dostum sen niye adamın sitesine hakaret ediyon sonrada korkup burda konuyu açıyosun sorabilir miyim?
Mesaj20.08.2007, 21:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba, arkadas hakaret etmemis olabilir, bazilari hassas oluyor, öbür arkadas yanlis da anlamis olabilir...

simdi söyle: siteni alir degistirir silerse vs, bizde sitenin back-up 'i var, teknik destege email atarsin su su gunkü haline getirin diye ben hemen getiriveririm bu kadar basit, sifrelerinin de hepsini yenilerim, bir kere basarsa bile bir daha ugrasmaz...

ayrica tehditlerden cok korkmayin, havlayan köpek isirmaz demisler, yapacagi vardiysa yapardi simdiye kadar zaten...
Mesaj20.08.2007, 21:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
Merhaba, arkadas hakaret etmemis olabilir, bazilari hassas oluyor, öbür arkadas yanlis da anlamis olabilir...

simdi söyle: siteni alir degistirir silerse vs, bizde sitenin back-up 'i var, teknik destege email atarsin su su gunkü haline getirin diye ben hemen getiriveririm bu kadar basit, sifrelerinin de hepsini yenilerim, bir kere basarsa bile bir daha ugrasmaz...

ayrica tehditlerden cok korkmayin, havlayan köpek isirmaz demisler, yapacagi vardiysa yapardi simdiye kadar zaten...

bedava-sitem de çözüm tükenmez Very Happy Very Happy
Mesaj21.08.2007, 00:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş adamın sıtesıne msj attıysan adam senın ıp nı ogrenmıştır ve ncscam dıye bi program sayesınde bılgısayarına sıtenden gırebılır fakat sen php kullanmadıgın için sitende açık kapı yoktur we dolayısıyla için rahat olsun bişey yapamaz
Mesaj22.08.2007, 07:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

slmlar ben mesajı okudum ve aslında çok hakaret içeren bir mesaj değil sadece,
Alıntı:
hiç bu kadar objektif olmamıştım kendi siteme 10 üzerinden 8 seninkine 3 veriyorum
yazıo.
Mesaj22.08.2007, 07:35 (UTC)    
Mesaj konusu: olabilir

adamın sitesine mesaj atrmışsın adamda diyo yönetime derim kendi hacker değilse bile tanıdığı biri vardır dikkat et adamın sitesine girme msn den bilmediğin şeyler alma Exclamation
Mesaj22.08.2007, 10:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:

BAYA ALINGAN Bİ ARKADAŞ HERALDE
Mesaj22.08.2007, 14:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Ziyaretçi defterine tehdit mesajı aldım ...

mukemmel yazmış:
Ziyaretçi defterine tehdit mesajı aldım ... tehdit edenlerin sitesinin kapatılması cezası verilmesini istiyorum teşekkürler...

http://mukemmel.tr.gg/Ziyaret%E7i-defteri.htm

ziyaretçi defterime yazılan yazılar aynen şöyle

İsim: emre
Site: http://kuzenler58.tr.gg
Zaman: 20.08.2007 13:28:56
Mesaj: bak şu ana kadar attıgım mesajlara şu ana kadar ses cıkarmadım ama hakaret iceren mesajın sonunda devreye ben girdim bak seni uyarıyom !!!!!!!!! adam ol adam sansınlar benim siteme kimse hakaret edemez lafını bil konuş yoksa olacaklardan ben sorumlu degilim olacakları kabul edersin biz cok genisiz dikkatli ol... carparız...attıgın mesajları okuyorum senin yasın cok kucuk olması gerek aptal aptal mesajlar atıyon
bilmiyon konusuyon bilmiyon bari sacmalama susta rezil olma geri.......
sana simdi acıklama yapamam hoş acıklasamda anlamazsın tekrar uyarılıyosun bu isi yonetimimiz ele alırsa sen ve siten hakkında iyi olmaz okey mi canım anladın mı

do you understand me?

bu bir İKAZDIR

www.kuzenler58.tr.gg bas müdürü

bu arkadaşın enim sitemi kapatma gibi bir yetkisimi warki böyle konuşuyor?

Merhaba arkadaşlar bakın hacker ben bunu yaparım demez.Yapar bu lafları kaile bile almayın bu lafları ancak bir lamer (Hacker özentisi olan) söyler(mükemmel) arkadaşım sen diger siteye(www.kuzenler58.tr.gg) laf atmışın oda sana uyarıda bulunmuş bunu büyütmeye gerek yok.Burada ne güzel bir site açmışınız kendi hobilerinizi yansıtıyorsunuz kendinizi geliştiriyorsunuz.Kavga etmeye gerek yok Wink
Mesaj22.08.2007, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

KORMA BABA ADAM SENIN GOZUNU KORKUTUOR ---BIZ FENERBAHCENIN SITESINI ÇÖKERTMIS ADAMIZ OLUM,, HACKER MIS ..BAK KARDES BI DAHA SENI RAHATSIZ EDERSE SÖYLE BANA ÖZEL MESAJ AT O ZAMAN ONUN BILGISAYARINI BI ÇÖKETIRIM BIR DAHA ACAMAZ BILE FORMAT FALAN ETKI ETMEZ Very Happy KORKMA SEN BU ARADA ADIM OGUZ YAS 23 BANA CATSIN BAK SANA MESAJ ATARSA BI DAHA 3546820015PIP BUNU DIREK ONA YOLLA
Mesaj22.08.2007, 18:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

KARDES SEN HERKESE AYNI SEYI YAPIORMUSUN
Mesaj24.08.2007, 18:47 (UTC)    
Mesaj konusu: ARKADAŞ HİÇ ALDIRMA

ARKADAŞ HİÇ ALDIRMA. BELLİ Kİ YA ŞAKA YAPMIŞ YADA O GÜN BİŞEYE CANI SIKILMIŞ ÇATICAK BİRYER ARIYORMUŞ. BEN KORKMA DERİM.
Önceki mesajları göster: