Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.08.2007, 08:16 (UTC)    
Mesaj konusu: istediginiz mp 3 urls alma

arkadaslar baktımki herkez sitesinde mp3 calmakta zorlanıyo bende yardım ediyim dedim http://minorcrisis.net/ bu linkten girin we üye olun ardından istediginiz mp3 ü upload edin bitince sizi bir html kodu werecek onu sitenize yerleştirin ve bitsin bu çile MODLAR BUKONUYU SABİTLERSENİZ HERKEZ FAYDALANSIN KONU ARKA SAYFALARA KAYMASIN
Mesaj23.08.2007, 09:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler çook işime yaradi Smile
Mesaj23.08.2007, 11:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadas cok sagol yav Confused
Mesaj23.08.2007, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: istediginiz mp 3 urls alma

mcfearcombat yazmış:
arkadaslar baktımki herkez sitesinde mp3 calmakta zorlanıyo bende yardım ediyim dedim http://minorcrisis.net/ bu linkten girin we üye olun ardından istediginiz mp3 ü upload edin bitince sizi bir html kodu werecek onu sitenize yerleştirin ve bitsin bu çile MODLAR BUKONUYU SABİTLERSENİZ HERKEZ FAYDALANSIN KONU ARKA SAYFALARA KAYMASIN

kardes bu upload ettıgımız yerde mp3ün onlıne kalma suresı ne kadar??
Mesaj23.08.2007, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilmiyorum ama burdaki amac kaydolma süresi deil url alıp siteye koyma eger upload edeceksen dosyam.cc felan bunları seç
Mesaj23.08.2007, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

mcfearcombat yazmış:
bilmiyorum ama burdaki amac kaydolma süresi deil url alıp siteye koyma eger upload edeceksen dosyam.cc felan bunları seç

bılıyorum amac url de yanı urlyı sıteme koydugumda bazı sıtelerde 30 veya 7 gun sonra urlnın aktıflık suresı bıtınce mp3de kayboluyor tekrar upload etmek zorunda kalıyorsun onu ogrenmek ıcın sordum
Mesaj25.08.2007, 08:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

yok
bu en azından 1 yıl wardır
Mesaj25.08.2007, 08:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evt arkadasım çok güzel bir paylasım senin sitenin reklamını yaparım ama sende benimkini yaparsan Very Happy
Mesaj25.08.2007, 11:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardes cok ısıme yaradı saol bnde buraa kadar geldım bı sarkı koyamıom dıe terledım heheheheheh Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile Smile Smile Smile
Mesaj25.08.2007, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu: barcelona...özgün......lazım kardes

kardes çok saolasın valla bana barceloanın sarkısı lazım la lıga da olan varya hanı ntv de calıyor reklam arasında..eger o yoksa...son albümlerden özgün de olabılr
Önceki mesajları göster: