Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.05.2009, 09:45 (UTC)    
Mesaj konusu: ACİLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!

Arkadaşlar bugün sitemin başına kötü birşey geldi ve sitemin adresini yazıp girerken başka bi siteye yönleniyor.Alnumel die bi site bu sabah böyle olmaya başladı aceba sadece benim pc demi böyle oluyor.Neden ositeye yönleniyor bunu düzeltemezmiyim? bilen acil yardım etsin lütfennnn

Yönetici [ Ç.Y ]
Mesaj09.05.2009, 09:59 (UTC)    
Mesaj konusu: s.a

kardeşim merhaba da sitende bis sorun yok bize raklammı yapıyosun Very HappyVery Happy:
guzel site olmuş
Mesaj09.05.2009, 10:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: s.a

pccolig yazmış:
kardeşim merhaba da sitende bis sorun yok bize raklammı yapıyosun Very HappyVery Happy:
guzel site olmuş

yok be kardeş ne reklamı benim pc den sitemegirince başka bi siteye yönleniyor internet tarayıcımdamı bi sorun var virüs falanmıdır anlamadımki

Yönetici [ Ç.Y ]
Mesaj09.05.2009, 10:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitendeki kodlardan kaynaklanıyor Wink
Mesaj09.05.2009, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamanahtari yazmış:

Bu sorun ne zaman olmaya başladıysa o süre içinde en son ekledigin kodları silerek sorunu çözebilirsin.
Mesaj09.05.2009, 10:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kodlarını kontrol etmen gerek. Bu sorun her zamna son eklediğin kodtan kaynaklanmaya bilir. Önceden eklediğin bir kod yani başka bir siteden aldığın Html kodunu kaynak sahibi başka yere yönlendirirse sizin sitenizde oraya yönlenir çünkü İFRAME kullanmış oluyorsunuz. Bu kodu sitesine koyan herkeste aynı olay gerçekleşir.
Mesaj09.05.2009, 10:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım sitende bulunan yönlendirme kodlarını silmişsin yada siten hiçbir siteye yönlenmiyor! Wink Şu an benim bilgisayarıma göre sitende yönlendirme yok!
Mesaj09.05.2009, 11:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
Arkadaşım sitende bulunan yönlendirme kodlarını silmişsin yada siten hiçbir siteye yönlenmiyor! Wink Şu an benim bilgisayarıma göre sitende yönlendirme yok!

ben kendi bilgisayarımda girerken başka bi siteye yönleniyor tam açılırken aceba internet explorerden falanmı? temizleme falan olmazmı explorerde bu aralarda hiç kod falanda eklememiştimki

Yönetici [ Ç.Y ]
Mesaj09.05.2009, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamanahtari yazmış:

bu aralar hiç kod eklemedim ve o çıkan sitedende bişi eklememiştim ama hangi koddan kaynaklandığını nasıl bulacağım birsürü kod var

Yönetici [ Ç.Y ]
Mesaj09.05.2009, 12:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

iddaaoyunlari yazmış:
Kodlarını kontrol etmen gerek. Bu sorun her zamna son eklediğin kodtan kaynaklanmaya bilir. Önceden eklediğin bir kod yani başka bir siteden aldığın Html kodunu kaynak sahibi başka yere yönlendirirse sizin sitenizde oraya yönlenir çünkü İFRAME kullanmış oluyorsunuz. Bu kodu sitesine koyan herkeste aynı olay gerçekleşir.

hangi koddan kaynaklandığını nasıl anlarım o çıkan siteden bişi eklememiştim birsürü kod varya hangisi olduğunu nasıl bulurum bide bu tek kendi bilgisayarımdan kaynaklanıyor herhalde internet explorerden düzeltme şansım yokmu

Yönetici [ Ç.Y ]
Mesaj09.05.2009, 12:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

alnumel denen siteden aldıgınız iframe kodudur sayfalarınızda ctrl+f tuşuna basıp alnumel diye aratın bulursunuz Wink
Mesaj09.05.2009, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ACİLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!

kambernet yazmış:
Arkadaşlar bugün sitemin başına kötü birşey geldi ve sitemin adresini yazıp girerken başka bi siteye yönleniyor.Alnumel die bi site bu sabah böyle olmaya başladı aceba sadece benim pc demi böyle oluyor.Neden ositeye yönleniyor bunu düzeltemezmiyim? bilen acil yardım etsin lütfennnn

arkdasım belki kodlarda bi sorun vardır kodlara iyi bak

Mesaj09.05.2009, 13:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kambernet arkadasim aynisi bugün de benim basima geldi!
Cözebildinmi sorunu???

Saygilar Halil
Mesaj09.05.2009, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

kefkirnet yazmış:
islamanahtari yazmış:

Bu sorun ne zaman olmaya başladıysa o süre içinde en son ekledigin kodları silerek sorunu çözebilirsin.

Mesaj09.05.2009, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu: cvp

Arkadaşım alnumel kod sitesi bende önceden kodlarımı oradan alıyordum.Bu herif her vediği kodun sonuna veya başına kendi reklamını yazıyor buda yönlendirme kodu olmalı www.alnumel.tr.gg veya www.alnumel.com'dan bir kod aldıysan hemen sil böylece düzelir siten.