Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.05.2009, 13:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Şifreli Bilgisayara Girme???

Merhaba arkadaşlar bu aralar yazılıların olması sebebiyle babamlar bilgisayara şifre koydular.Ve günlük 1 saate izin veriyorlar.Siz bana şifreli olan bilgisayara nasıl gireceğimi anlatırsanız.Sevinirim.

Not:Ben su an guest hesabındayım ve pc dekı oyunlara gırınce atıyor onun ıcın yonetıcı hesabını acmam lazım ve lutfen guvenlı mod dısında cozum soylersenız ıyı olur.(Google'da aradım fakat ıstedıgım bılgılerı bulamadım.Umarım bana yardımcı olursunuz.)

Mesaj09.05.2009, 13:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunun tek yolu bilgisayarın şifresini hack yoluyla elde etmek Wink

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj09.05.2009, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

sana söyliyeyim ama fazla kaytarma parola istenilen yerde ctrl+alt+esc ye bas
sonra kullanıcı hesaplarına gir hesap aç bil.e girerken hesap adını yaz ve bölece girersin

Mesaj09.05.2009, 14:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Vayyy bunu bilmiyordum.Teşekkürler Wink

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj09.05.2009, 14:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

rapalemi21 yazmış:
sana söyliyeyim ama fazla kaytarma parola istenilen yerde ctrl+alt+esc ye bas
sonra kullanıcı hesaplarına gir hesap aç bil.e girerken hesap adını yaz ve bölece girersin

Cevabınız için teşekkür ederim fakat denedım olmadı esc ye basıldıgı ıcın parola yazma yerı kapanıyor ve uzun sure ctrl+alt+esc ye bastım olmadı.

Mesaj09.05.2009, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

o zmn oturum açış şeklinden yap

Mesaj10.05.2009, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

hic onlara gerek yok ctrl+alt+delete yap sonra kullanıcı adına administrator yaz tamam de bu kadar Wink

Mesaj16.05.2009, 13:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

pc açılırken f8 bas güvenli modda pc yi aç ordan kullanıca hesabına gir parola kaldır de kaldırır Laughing
Mesaj20.05.2009, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben bunu şifreni unutmuşsundur die sölüorum bilgisayar açılırken F8 tuşuna bas ondan sonra karşına siyah beyaz sayfa geliyor tmmı onda sonra windows şifre sormadan açacaktır ondan sonra denetim masası kullanıcı hesapları parola kaldır kolay gelsin... (ALINTIDIR)
Mesaj20.05.2009, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tam sorunsuz girmek için usb belleğine linux kur. Wink
Mesaj03.06.2009, 06:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim ctrl+alt+esc yaparsan farklı oturum açmış olursun ama F8 güvenli moddan veya bizim gibi ctrl +alt+delete yapıyorsun orda çıkan kullanıcı adına administrator yazıyorsun ve bilgisayarın açılıyor ve geri kapattıgın da geri baban gilin koydugu şifre olşuyor hiç bişey anlamıyorlar
Önceki mesajları göster: