Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.05.2009, 15:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Bilgisayarınıza %500 Performans Artışı (resimli anlatım)

Öncelikle Indireceğiniz Program ; Advanced SystemCare 3.1.2

Kısa açıklama : Programın detaylarına ineceğiz . Programla yapabileceklerimiz ; Donanımları güncelleme , Disk temizleme , Ram temizleme , spyware engelleme , kayıt defteri düzenleme ve daha onlarcası ...

Lisansı ekledikden sonra programımız Professional olacakdır. Lisansı ekledikden sonrakı seçenekleri ellemezseniz daha verimli olacakdır .
Uygulamalar

Windows Bakım

Tara tuşunu kullanın , ardından onar tuşuna basın ..
Uygulamaları : Gereksiz ve ölmüş kayıt defterlerini siler . Cookies ayarları yapar . Bulaşa bilecek spyware i engeller / kaldırır.
Sistemi Tanıla

Tara butonuna basın , ardından onar butonunu kullanın.
Uygulamaları : Diskleri birleştirir. Windows u tarar . spyware lerin sisteme kurulmasını engeller..
Yardımcı Programlar

Üstü mavi olan bölüm yardımcı programlar bölümüdür . O butona basarak bu bölüme ulaşabilirsiniz.
Başarım Ayarlama

Disk Temizleyici :Sabit disk inizde ne kadar gereksiz , işe yaramayan dosya varsa bulur ve siler .
Sürücü Güncelleme :Bilgisayar parçalarınızdan hangilerinin yeni güncellemesi var ise bunları bulur ve indirmenizi sağlar .
Firefox TPC En iyileyici :Firefox kullanıyorsanız programı hızlandırır ve en iyi dereceye getirmenizi sağlar.
IObit Kayıt birleştirici :Windowsda Ayrılmış tüm kayıt dosyalarını bulur ardından birleştirir , böylece fazla yer kaplamayı önler ..
Kısayol Düzenleyici :Sistemki tüm kısa yolları bulur ve onarılması gerekenleri onarır.
Akıllı RAM :RAM'inizi temizler böylece ram kullanımı en aza düşürür .

Sürücü Yedekleme :Bilgisayarınızda varolan tüm donanımlarınızın sürücülerinin yedeğini alır . Böylece herhangibir silinmede sorunlarla karşılaşmazsınız .
IE Güvenliği Yardımcısı :Internet explorer ın güvenliğini buradan denetleyebilirsiniz.

Yönetici Araçları

Otomatik Kapama : Bilgisayarınızı belli bir saate göre kapatmanızı sağlar.
İçerik Menüsü Yönetici : Klasör vb. içeriklerini yönetmenize kayıt defteriyle yönetmenize yarar ..
Geri Yükleme Merkezi : Bilgisayarınızı belirli bir güne geri yüklemenize / yüklü bölümü silmenize yarar ..
Yazılım Kaldırıcı : Normal Windows program ekle / kaldır ın göremediklerini dahi bulup kaldır seçeneği sunar ..
Başlangıç Yönetici : Bilgisayarınızın açılışında açılmasını istemediğiniz programları düzenlemenize yarar .
Sistem Bilgisi : Bilgisayarınıza ait tüm bilgileri buradan görebilirsiniz..
Windows Yönetici : Normal görev yöneticisinin göstermediği herşeyi gösterir .

google den programın ismini yazarak indirebilirsiniz dilerseniz googleye key diye aratırsanız full sürüm de yapabilirsiniz.
hadi kolay gelsin Laughing
not:alıntıdır
Mesaj14.05.2009, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

hmmm
ii program

Mesaj16.05.2009, 14:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Teşekkür

Çok teşekkür ederim.
Mesaj16.05.2009, 20:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

rapalemi21 yazmış:
hmmm
ii program

komedyenbakkali yazmış:
Çok teşekkür ederim.

Wink
evet arkadaşlar başka yorum yokmu
emeğe saygı+
Mesaj17.05.2009, 04:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

anlatım için tşkler
Mesaj17.05.2009, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel bir program teşekkürler..
Mesaj17.05.2009, 17:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel bir programa benziyor teşekler

Mesaj18.05.2009, 08:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylaşım için çok teşekkürler.Ben bu programı indirdim,sanki bilgisayarı yeni almış gibi hızlı...
Mesaj19.05.2009, 07:06 (UTC)    
Mesaj konusu: ark slm

arkadaşım bilimde bile %100 diye bir şe yoktur hep &98 % 99 dur sen masallah &500 iyi sallamışsın ama arkadaşları bilgilendirdigin için yine de saol
Mesaj20.05.2009, 09:09 (UTC)    
Mesaj konusu: evt

arkadaşlar programın keyini ararsanız google de
pro olarak kullanabilirsiniz çok işe yarıyor ...
pc sanki yeniymiş gibi hızlandırıyor kullananlar bilir Wink
Mesaj23.05.2009, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tşkrler bilgisayardaki gereksiz dosyaları temizliyor bu arada işe yarıyor mesela benim bilgisayar vista ve 4 gb ram var
hiçbir program açık deiğilken sabit kulanılan ram 700 mb dan 400 düştü oldukça yüksek performans artışı sağlar bu tip programlardan bilgisyarınıza 2-3 çeşit yüklerseni birinin yapamadığını diğeri yapar yani en yüksek perfornmasn elde edilir Wink
Mesaj26.05.2009, 09:13 (UTC)    
Mesaj konusu: ss

bswm yazmış:
Tşkrler bilgisayardaki gereksiz dosyaları temizliyor bu arada işe yarıyor mesela benim bilgisayar vista ve 4 gb ram var
hiçbir program açık deiğilken sabit kulanılan ram 700 mb dan 400 düştü oldukça yüksek performans artışı sağlar bu tip programlardan bilgisyarınıza 2-3 çeşit yüklerseni birinin yapamadığını diğeri yapar yani en yüksek perfornmasn elde edilir Wink

evet öyle ben bile farkı anlamamıştım ilk yüklediğimde... Smile
Mesaj28.05.2009, 11:06 (UTC)    
Mesaj konusu: ya bende bunu kulanıyom ama

misal temizliyo bidaha ki taramada gene aynı Very Happy
Mesaj31.05.2009, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ya bende bunu kulanıyom ama

rapojen12 yazmış:
misal temizliyo bidaha ki taramada gene aynı Very Happy

biraz açarmısınız mesajınızı anlaşılmadıda Smile
Mesaj31.05.2009, 18:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

sürümü professional yaparsanız çok güzel oluyor...
Önceki mesajları göster: