Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.05.2009, 09:49 (UTC)    
Mesaj konusu: İcerik Aceleeeeee

Bir siteden içerik bilgi video herhangi birsey kopyalayıp kendi sitene yapıstırmak yasakmı

Mesaj14.05.2009, 09:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: İcerik Aceleeeeee

zuzaq yazmış:
Bir siteden içerik bilgi video herhangi birsey kopyalayıp kendi sitene yapıstırmak yasakmı

site sahibinden izin aldıysan sorun olmaz Wink
Mesaj14.05.2009, 10:05 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

İzin Vermiyorsa Ve Eklemissek sitemiz Kapanırmı Hem O sitedeki bilgiler Ona ait değil

Mesaj14.05.2009, 10:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: slm

zuzaq yazmış:
İzin Vermiyorsa Ve Eklemissek sitemiz Kapanırmı Hem O sitedeki bilgiler Ona ait değil

yani diyorsunki '' bir site gördum onun içerik veya bilgiler o kişiye ait değil öylede olunca bende aldım'' korkma ozaman birşey olmaz cünkü içerik veya bilgiler o kişiyede ait değil Wink
Mesaj14.05.2009, 10:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Cok Teşekkur ederim kardeşim

Cok tşk Ederim Adam Durmadan Tehdit ediyor Şikayet edicem Kapattıracam Die Cok Saol Cok Cok

Mesaj14.05.2009, 10:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Cok Teşekkur ederim kardeşim

zuzaq yazmış:
Cok tşk Ederim Adam Durmadan Tehdit ediyor Şikayet edicem Kapattıracam Die Cok Saol Cok Cok

öyle birşey yapamaz zaten yaparsa sitesindeki bilgiler nede olsa onada ait değil eğer tehtit mesajları fln alıyorsan online bir moderatöre bildir.
Mesaj14.05.2009, 10:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kapanabilir içerigi kendisine ait olmaya bilir ama kendi sitesine göre düzenliyorsa kopya içerige girer en kötü ihtimalde uyarılırsınız .
Mesaj14.05.2009, 10:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Abron Cok Teşekkur Edrim Bildirecem Zaten gizliilimlerden aldım die ozamn bir sorun olmaz demi

Mesaj14.05.2009, 11:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sanırsam kaynak belirttiğin sürece bir sorun olmaz! Fakat sen genede o bilgileri kopyaladığın kişiyle bir konuş derim!
Mesaj14.05.2009, 11:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkeze Yardımları İçin Coooooooooooooooook Teşekkur Ederim Bedava-sitem Gercekten Aile

Mesaj23.08.2009, 15:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumda tesadüfen aratmasaydım, görmeyecektim bile konuyu. Şimdi bu konuyu açan arkadaş nerde? Kendisine akıl verenlerin dediği gibi, "KORKMA BİR ŞEY OLMADI" mı? Yoksa sitesinin yerinde koca bir OOPPPSSS yazısı mı var.

Ben, sitemden alıntı yapılmasına karşı değilim. Ama edebiyle, usulüyle, sitemin altında belirttiğim şartlar içinde. Yani nedir, her site, en fazla 10 sayfa içeriği kaynak göstermek suretiyle alıp kullanabilir. Adam, 100'lerce sayfamı alıp kendine mal ediyorsa, buna ALINTI değil; ÇALINTI, yani İÇERİK HIRSIZLIĞI denir.

Tehdit meselesine gelince, bu tehdit değil HAK ARAMAK'tır. Çünkü hiç kimsenin sitesine yaptırım / müeyyide uygulanmasını ben de istemem. Bunun için önce kendisine özelden kibarca mesaj atıp durumu düzeltmesini istiyorum. Mesaj atmadan direkt support'a da şikayet edebilirdim. Yani böyle yapmıyorum, "arkadaşım, 300-400 yazımı benden izinsiz sitende yayınlıyorsun. Eğer bu durumu düzeltmezsen hakkımı aramak zorunda kalacağım." diyorum ki onca emek verip (sitemi aynen kopyalamak, emekse artık) hazırladığı site, boş yere silinmesin.

gizliilimler.org / 4kitap.tr.gg / mehmetakifardic.tr.gg
Önceki mesajları göster: