Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.05.2009, 20:12 (UTC)    
Mesaj konusu: ziyaretci defterinde büyük sorun

defterimi ben konturol edemiyorum 30 dakikada 1 giriş izni veriyor samp koruması ve bütün bunları bırakın biz yönetelim ziyaretcilerim deftere yazmadan çıkıyor bu da gün geçtikce ziyaretci kaybına yol açıyor tr.gg harici bütün sitelerde konturol yöneticilerin bizi neden kısıtlıyorsunuz buna hılzla ve acil bir çözüm bulun sitem çok güzel oldu silmek istemiyorum hem bu sizinde tr. gg ailesinden her gün bir kaç kişiyi kaybetmenize yol açar bu yüzden 2+3 sitemi sildim site herşeyiyle 4+4 lük kullanım kolaylığı vs herkese tavsiye ediyorum ama ziyaretci defteri kendim yönetemediğim için ha var ha yok çare bulun lütfen
Mesaj12.05.2009, 20:14 (UTC)    
Mesaj konusu: cvp

Malesef gerçekler acıdır.Bunun bir çözümü olduğunu sanmıyorum

"Gerçekler acıdır , baklava tatlıdır,buyüzden baklava gerçek değildir" buda bu olayı açıklıyor. Very Happy Very Happy Mr. Green Mr. Green
Mesaj12.05.2009, 20:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba
bakın zaten ziyaretçi defteri yönetimi kullanıcının elindedir.
ziyaretçi defterini dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. bir kısıtlama yoktur.
Mesaj15.05.2009, 05:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

ziyaretci defteri ayarlarında gelişmi ayarlarda deftere yazma alanın boyut ayarından sonrası yok yani deftere sınırsız giriş ayarı yok kendim yönetebileceğim şekilde yazıyı eklemek için kod istiyor bu kodu kaldırmak için ayar olması lazım yok önceden vardı ziyaretci defteri bir ara kapandıo açıldı bu dediğim ayarlar eksilmiş birş çok tr.gg sitesini gezdim hepsinde aynı sorun var yetkililer çare bulun deefterimiz çok güzel + bir defter eklemek istemiyorum yetkililer buna bir çözüm bulsun lütfen ziyaretcim mesaj bırakmadan çıkıyor sitemden güvenlik kodu ve 30 dk da 1 giriş sorunu yüzünden acil çare yazdım lütven
Önceki mesajları göster: