Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.05.2009, 13:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitemize 4 link alınacaktır (Karşılıklı)

Sitemizin tasarımında ki Link eklenecek yazılan yerlere 4 tane link alınacaktır!
Yalnız takas yapmak isteyen arkadaşlarda bizim linkimizi ana sayfalarına eklemeleri lazım! Buyrun takas yapmak isteyen yazsın!.. Smile)

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj20.05.2009, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu arada bişey soracam! Bildiğiniz görüntüsü güzel anket servisi var mı?(ücretsiz olan)

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj20.05.2009, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Link takasta bulunmak isteyen yok mu??!

Mesaj20.05.2009, 14:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

antet servisi ve başka siteler hakkında araçlar var www.sitearaclari.com

benk lik vermek istiyorum karşılık ne istion
Mesaj20.05.2009, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

yazmışım zaten sende benim linkini anasayfana ekliycen

Mesaj20.05.2009, 15:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

linkini ekledim ana sayfadaki videonun altına Wink sende ana sayfaya eklersen sevinirmim Smile

Mesaj20.05.2009, 15:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

biraz beklersen sevinirim!Anketi değiştirecem sonra senin linki ekliycem!Eklediğim zaman buraya yazarım

Mesaj20.05.2009, 15:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

illegaltm yazmış:
linkini ekledim ana sayfadaki videonun altına Wink sende ana sayfaya eklersen sevinirmim Smile

link e url verebilir misiniz??Çünkü o şekil düz bir yazının hiç bir anlamı yok!

Mesaj20.05.2009, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Bizde

Buyur...
Benim Sitemide Ekle Senin Sitenin Bannerini Ana SAyfama Koyayımmm.:

Teneffus-saati.tr.gg
Mesaj20.05.2009, 15:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bonjuan abi ben seni ekleyecem son kişide beni yap bekle benim 15 dk işim var lütfen kimseye verme yerimi!

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj20.05.2009, 15:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
Bonjuan abi ben seni ekleyecem son kişide beni yap bekle benim 15 dk işim var lütfen kimseye verme yerimi!

ok

Mesaj20.05.2009, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

bonjuan-62 yazmış:
illegaltm yazmış:

Benım yaptıgım değişik CSS tasarım oldugundan böyle yazıyorum .. şimdi yazıya link verirsem kodlar karışır tasarım mahfolur .. Hem Anlamazlarki Böyle Daha İyi Hit Alrısın ..

Mesaj20.05.2009, 16:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

illegaltm yazmış:
bonjuan-62 yazmış:
illegaltm yazmış:

Benım yaptıgım değişik CSS tasarım oldugundan böyle yazıyorum .. şimdi yazıya link verirsem kodlar karışır tasarım mahfolur .. Hem Anlamazlarki Böyle Daha İyi Hit Alrısın ..

gerek yok!İptalsin

Mesaj20.05.2009, 16:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Abi ekledim sende eklermisin?

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj20.05.2009, 16:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

ekledim!.

Önceki mesajları göster: