Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.05.2009, 14:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Soru

Sınırsız internet ne kadar ve ne gibi özellikleri var ttnet için tabi bana ve bu

Sorularıma cevap veririmisiniz Wink
Mesaj21.05.2009, 15:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

sınırsız internet adı ustunde sınırsız ozellikleri de aynı fiyat 47 lira hehralde
Mesaj22.05.2009, 18:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

gencasikzulali yazmış:
sınırsız internet adı ustunde sınırsız ozellikleri de aynı fiyat 47 lira hehralde

45 tl ben kullanıyorum çok güzel bence geçin
Mesaj22.05.2009, 18:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bildiğim kadarıyla 49,90 kardeşim internhet hızın aynı oluyor fakat kota derdin yok eğer şuanda 29.90 ödüyorsan ayda 4gb kotan var fakat sınırsızda ise istersen 100gb harca fatura yine 49.90 geliyor!

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj22.05.2009, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
Bildiğim kadarıyla 49,90 kardeşim internhet hızın aynı oluyor fakat kota derdin yok eğer şuanda 29.90 ödüyorsan ayda 4gb kotan var fakat sınırsızda ise istersen 100gb harca fatura yine 49.90 geliyor!

45 ödüyorum ben eminim her ay gelen para bilmeyecekmiyim Wink
Mesaj22.05.2009, 19:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet 45tl Sınırsız ama aslında sınırı var 300gb Laughing Ama pc bir ay boyunca kaçık olarak download yapsa bu sınırı gecemez Laughing

TTNET'den açıklamalar,

Türk Telekom'un yeni ADSL seçenekleri, internet kullanıcılarında büyük heyecan yarattı. Bugünden itibaren en düşün internet hızının 8 Megabit olması ve fiyatlarda yapılan değişiklikler, ilk bakışta çok cazip gibi gelse de, detayları öğrendiğinizde durumu bir kez daha değerlendirme ihtiyacı hissedebilirsiniz.

O Tarifeler

İnternet ervis sağlayıcılarına sunulan tarifeleri aşağıdaki tabloda açıkça görebilirsiniz.

Bu tabloda, 8 Megabit sınırsız seçeneğin 49 YTL'ye verilmesi, çok uygun gibi gelse de, "Sınırsız" kelimesini iyi anlamak gerekiyor.

Bir süre önce Turkcell'in data tarifelerinde "Sınırsız internet paketi, aylık 3 GB'la sınırlıdır" dediği gibi, Türk Telekom da sınırsız internet seçeneğini 15 GB'a sınırlamış durumda.

İnternet, Kötüye Nasıl Kullanılır?

Bunun nedeni olarak da "Kötüye kullanımı engellemek". İnternet kullanıcıları da bu kadar güzel haberden sonra bu uyarıyı okuduklarında adeta çıldırıyorlar. İnterneti kötüye kullanım, altı doldurulmamış bir ibare olduğundan ve yeni nesil web içeriklerinin video ve ses gibi eskiye nazaran çok daha fazla trafik harcayan nesnelerden oluştuğu göz önünde bulundurulursa, saç baş yolmamak elde değil.

kaynak:http://shiftdelete.net/turk-telekom-kotulukten-anlamiyor-10910.html
Mesaj23.05.2009, 08:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet 45tl Sınırsız ama aslında sınırı var 300gb Ama pc bir ay boyunca kaçık olarak download yapsa bu sınırı gecemez

300 gb geçmek içinde kaç tane gta 4 indirilmeli düşünün artık
Önceki mesajları göster: