Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.05.2009, 03:59 (UTC)    
Mesaj konusu: BEDAVA SİTEMDE EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜGÜ

arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum sitemi farklı ekran çözünürlügünde actıgın zaman resimlerde kayma oluyor bunu önleriz bunu önlemek için kod falan yokmu yada nasıl yaparız cevaplarınızı bekliyorum
Mesaj23.05.2009, 04:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu çözünürlük olayından anlayan birileri yokmu
Mesaj23.05.2009, 06:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Senin bilgisiyarından kaynaklanan bir sorun olabilir ben değişik çözünürler denedim normal siten Wink
Mesaj23.05.2009, 08:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım 1024 768 den yüksek çözünürlüklerde bozulma oluyor
Mesaj23.05.2009, 08:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim ekranım 1280/1024 ve sitende çok kötü bozulmalar yok.Ama üsteki reklamla o resimin hiç gereği yok onlar siteyi bozuyor.
Mesaj25.05.2009, 03:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu işin çözümü yok galiba bedava sitemin en büyük problemmerinden birisi bence bedava sitem bu işe el atmalı
Mesaj25.05.2009, 06:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

saydoby yazmış:
bu işin çözümü yok galiba bedava sitemin en büyük problemmerinden birisi bence bedava sitem bu işe el atmalı

Buna Bedava-sitem.com neden el atıcakki size dediğimi yapsanız olucak üsteki reklam siteni çok bozuyor onu kaldırın düzelecektir.

Mesaj25.05.2009, 06:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya kardeşim sende takdın üsdeki resime ben o resimden bahsetmiyorum o resim problem degil ana sayfaya içerik bölümü olan yerden bahsediyorum orası problemli resim koydugun zaman diger çözünürlüklerde kayma oluyor nedemek istedigimi şimdi anladın herhalde
Mesaj25.05.2009, 07:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

saydoby yazmış:
ya kardeşim sende takdın üsdeki resime ben o resimden bahsetmiyorum o resim problem degil ana sayfaya içerik bölümü olan yerden bahsediyorum orası problemli resim koydugun zaman diger çözünürlüklerde kayma oluyor nedemek istedigimi şimdi anladın herhalde

Evet anladım Mr. Green Mr. Green
Ama b-s in yapıcak bişeyi yok o bireysel bir sorun Wink