Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.05.2009, 10:53 (UTC)    
Mesaj konusu: KoDSuZ SiTeNe HeRSeY EKLe AnLaTıMLı

EveT ArKaDaSLaR KeNDi Bi BiLGi Ve DeNeYİMİMLE ArTıK KoDLaRI GeRıDe BıRaKıYoRuM aslın olur mu dıyen arkadaslarımız vardır tabıkıde bılmıyorum bunu acıklıyorum ama benı kımılerı aceplıcek kımılerı bılgı edıncek ama ben herseye ragmen acıklamamı yapmak ıstıyorum Embarassed sımdı oncelıkle bır sıtede zıyaretcısınız ve gereklı paylasım veya vıdeo sıtenıze eklemek ıstıyosunuz bunun kod u nerde nasıl bulurum nasıl ederım gıbı soruları sormaktan bende bıktım bende duyulmasından sıkıldım ıyı dınleyın Very Happy 2 kere anlatmam Wink gereklı olan sadece arkadaslar sıtede almak ıstedıgınız vıdeo sundan tut son haberınden tut fılmıne kadar kodsuz sıtene eklemek ıstıyosanız gereklı olan paylasımı kopyalayın evet evet kopyalayın sıtenıze gırıs bolumunden gırıs yapın ve sayfa ekle butonuna basarak eklıcegınız paylasımı yapıstır dıyın ne kaynak a basmadan nede gereklı zahmetı duymadan kısaca bır bılgıdır aslen bende oyle yapıyorum bosuna zahmet cekmıyorum Rolling Eyes ALAY GECENLER BIRAZ BILGI EDINSIN VEYA BILGI VERSIN BİLMEMEK SUC DEGIL OGRENMEMEK SUC BİRAZDA BİLGİ VERİN INSANLARA KOD U VERIYONUZ NE YAPICAGINI ANLATMIYOSUNUZ BILENDEN COK BILMEYEN VAR NEYSE GEREKLI PAYLASIMLAR WWW.YORUMSUZDUR.TR.GG ADRESINDE BULABILIRSINIZ AMAN FAZLA KOPYALA YAPISTIR YAPMAYIN Mr. Green
Mesaj26.05.2009, 14:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Reklam ysaktır lütfen
Mesaj26.05.2009, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizmerkezi yazmış:
Reklam ysaktır lütfen

YA BEN SIMDI ANLAMADIM KARDESIM REKLAM YAPSAKTA BU BIZIM SITE NERENIN SITESI KARDESIM BIZ BURDAN ACIYORUZ SITEMIZI BURDADA TANITAMAKSAK NASIL TANITCAZ BIZ SITEMIZI ANLAMADIM ABI BENCE SACMA GELDI BEN NASIL TANITAM SITEMI SEN ONU SOYLE ONU YAPALIM
Mesaj26.05.2009, 15:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenizi tanıtmak için
'' Bedava siteni tanıt '' bölümüne gidiniz..!

Sitenizi orada tanıtınız.. Wink Forumun alt taraflarında...

Eğer bulamazsanız buyrun linki : http://www.bedava-sitem.com/forum/viewforum.php?f=9

Mesaj26.05.2009, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

eminonu yazmış:
Sitenizi tanıtmak için
'' Bedava siteni tanıt '' bölümüne gidiniz..!

Sitenizi orada tanıtınız.. Wink Forumun alt taraflarında...

Eğer bulamazsanız buyrun linki : http://www.bedava-sitem.com/forum/viewforum.php?f=9

Very HappyVery Happy
Mesaj28.05.2009, 08:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizmerkezi yazmış:
Reklam ysaktır lütfen

Mr. Green
Mesaj29.05.2009, 17:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Zaten buraya yazdığınızda siteniz çıkıyor. birdaha yazmaya gerek yok. Bu arada Paylaşım için teşşekürler...