Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.05.2009, 21:15 (UTC)    
Mesaj konusu: acillllllllllllllllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

arkadaşlar siteme girip bakın ve bana nolur güzel bi tema yapın
Mesaj28.05.2009, 21:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

bir oyun sitesi için güzel bir tasarımın var bence değiştirme, göze hoş gelen şık bir tasarım.
Mesaj28.05.2009, 22:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: acillllllllllllllllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

taboyun yazmış:
arkadaşlar siteme girip bakın ve bana nolur güzel bi tema yapın
aciiiiiiiiiiiiiiil diye buna mı dedin kardeşim?
ya bırakın bu işleri ya biraz düzgün kullanın şu forumu. tek size demiyorum ama ne zaman foruma girsem saçma başlıklar, şaçma cevaplar bu ne ya koca bs nin forumunun diüştüğü duruma bak ey allahım ey Rolling Eyes
Mesaj29.05.2009, 02:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

@gururum5 size katılıyorum çok kötu oldu forum forumluktan cıktı site açan kuralları okumadan başlık açıyor,ban yedıklerı zaman da banımı acın Evil or Very Mad
Mesaj29.05.2009, 05:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar hemen kızmayalım:

arkadaş bir hata yapmış katılıyorum teman bence çok iyi değiştirme sitene baktım o da güzel ben sana söyliyim değiştirme ve bidaki sefere konuyu css bölümüne yaz. Laughing
Mesaj29.05.2009, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

hit-yap yazmış:
arkadaşlar hemen kızmayalım:

arkadaş bir hata yapmış katılıyorum teman bence çok iyi değiştirme sitene baktım o da güzel ben sana söyliyim değiştirme ve bidaki sefere konuyu css bölümüne yaz. Laughing

yok arkadaşım tek bu arkadaş için demiyorum genel anlamdada foruma, açılan başlık, ve cevaplanan başlıklara baktımmı sinir oluyorum, eskiden satlerce forumda olan ben vallahi 10 dk dan fazla durdummu sinir oluyorum. ya işin bu kadarmı cıvkı çıkarılır, ??
herkez aklını başına toplasın, bunu twk gençlere demiyorum benim yaşımda ve ya daha büyük hiöç fark etmez herkez biraz kurallara uysun, saçma sokak ağzı konuşmalar,birbirine dalaşmalar, bu ne ya.