Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.06.2009, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Google index sorunu...

Arkadaşlar bu konuyu bir kaç kezdir yazıyoruz...Ama nedense bir türlü cevabını bulamadık...

Şimdi sitemiz google de neden çıkmıyor ve yeni oluşturduğumuz sayfalar aradan aylar geçmesine rağmen neden indexlenmiyor...Bu arada tr.gg de 28. sayfada olan sitem neden aniden yok oldu ve şu an nerde kaçıncı onu da bulamıyorum...Bu sorun bedeva sitemden mi kaynaklanıyor...Yoksa ban veya sandbox mu yedik...Yardımcı olursanız seviniriz...

www.halimdiktas.tr.gg
Mesaj01.06.2009, 13:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim Sitede Çıkmıyor...

O Kadar Sayfam Var Kaç Siteyle Banner Takas Link Takas Toplistlerine Kayıt Vs. Vs.

Yaptım Yinede Ne Pagerankım Arttı Nede Sitem Googlede Çıktı Googlede Sitemizin Çıkması İçin Yapılabilecek Herşeyi Yaptık Yinede Sitemiz Çıkmıyor Pagerankımız Artmıyor.. Sad

Pagerankım Artsın Diye Pr 1-2-3-4 Sitelere Backlinkte Sagladım Yani Karşılıksız Link Eklettim Ama Backlink Sorgulayınca 1 Tane Bile BackLink Çıkmıyor Sad

Mesaj01.06.2009, 13:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya benim backlink lerde fazla...500 e yakın ve hepsinin de pagerankı 5-6-7-8 ...yani yüksek...Buna rağmen hiçbir değişim yok...Pagerankım zaten 1 di...yine 1...
Mesaj01.06.2009, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş Yine Senin İyi Bizde O Da Yok.. Smile

Pr 0 Bile Degil

Belirtişmemiş - Olarak Geçiyor =)

Mesaj01.06.2009, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu: s.a

ya arkadaşlar benim sitede googlede yayınlanıyor fakat yerinde sabit durmuyo bunun sebebi ne olabilir hitimde yuksek
Mesaj01.06.2009, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

iyi de buna rağmen neden pagerankım yükselmiyor veya sitemin diğer sayfaları indexlenmiyor...Anlayamadım ki...
Mesaj01.06.2009, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: s.a

comag yazmış:
ya arkadaşlar benim sitede googlede yayınlanıyor fakat yerinde sabit durmuyo bunun sebebi ne olabilir hitimde yuksek

Ya Kardeş Senin Ki Yine İyi Bende Ne Pagerank Var Nede Googlede Sayfalarım

Mesaj01.06.2009, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim site yaklaşık 2 yıllık bir site ama...yeni değil ki...
Mesaj01.06.2009, 13:36 (UTC)    
Mesaj konusu: bs

Malesef benim sitede indexlenmedi Crying or Very sad
Mesaj01.06.2009, 13:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

İyi de ne yapılması gerektiği hakkında bilgisi olan yok mu yani....
Mesaj01.06.2009, 15:36 (UTC)    
Mesaj konusu: s.a

ya arkadaşlar modrator arkadaşlar bu konu hakkında ne diyor
Mesaj01.06.2009, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba
zaten bu sorunu bir başlık altında dile getirdik ayrı ayrı başlıklar açmanıza gerek yok
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=105381

buradan devam edilebilir...
Mesaj01.06.2009, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

backlink nasıl atrıım arkdaşlar reklam olsun bu ama silinmişi sitemin

www.djherkes.tr.gg şuanki pr1 ve google de ilki sırada cıkıyo djherkes yazıdıgınız zaman icerigi genişi tutun toplistlere kaydolun salam pr yüksek olan gidin mesaj yazın metetag saglam yapın kodekleyin sitenize oyun hertürlü şey ekleyi artar

reklam amcalı degil eski sitemi acsalar cooookkkk sevinirim pr1 neden sevinmiyimki dimi bitane yeni site acdım google introsu yoq diyo işdi ama diyer sitemde cıqdı oda 4 sırdamı 5 demi ne en kısa zamanda oda 1 cıqar
Önceki mesajları göster: