Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.06.2009, 07:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Arkadaşlar Pagerank Güncellemesi Sona Erdi mi?

Pagerank güncellemesi ne oldu...yoksa sona mı erdi...eğer sona erdiyse demek ki bizi teğet geçti o zaman...

Mesaj02.06.2009, 07:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba
pagerank güncellemesi sona erdi sanırım...
Mesaj02.06.2009, 07:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google 3 aylık pagerank güncellemesini 40 gün kadar erkene aldı. Birçok site yeni Pagerank değerini aldı. Artık çok az oynamalar olabilir.

Emin olmamakla birlikte ara güncelleme olduğunu düşünüyorum. Ara güncelleme olup olmadığını 1 Temmuz ‘da göreceğiz.

Bu güncellemede Pr değeri yükselen sitelere baktığımızda yeni sitelerin ağırlıklı olduğunu görüyoruz. Eski sitelerde ise pek bir kıpırdama yok.
Mesaj02.06.2009, 07:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Peki piriketseverler google bizi daha indexlemedi nedeni nedir. Question
Mesaj02.06.2009, 08:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Daha öncede söylediğim gibi

Bir site eğer google’dan banlanıyorsa Google’ın SEO kurallarına uygun hareket etmemiştir veya Banlı toplistlere kayıt olmuştur.

Öncelikle bu banlanmaya sebep olan şeyi bulmak gerekir acaba neden banlandım diye kendine bir sor. SEO ihlalide olabilir. Siten kurala uygun hale geldimi otomatikman Google'de gözükmeye başlar.

Kuralsız Hareketler: Saklı metinler ziyaretçi tarafından görülmeyen yapmak, otomatik kayıt yazılımla, Keyword spam ve çalıntı içerik, Banlanmış bir siteye bağlantı vermeniz gibi nedenler...

Bu saydıklarımdan kurtulduysan bekleyeceksin. Google'nin keyfi ne zaman seni kabul ederse...
Mesaj01.08.2009, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu: hakan-fan

Aynı sorun arkadasımada olmustu.Büyük bir topliste kaydoldu.Sitesi 1 ay sonra googlede gorunmeye basladı.Bana cok sacma geldı ama denemekte fayda vardır