Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.06.2009, 09:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Sorumluluk sınavı...

Arkadaşlar benim kimya dersm 1 düşüyor. başka zayıfım yok sorumluluk sınavına girecek miyim...hem ben TM bölümünü seçeceğim... Crying or Very sad Sad

Mesaj03.06.2009, 10:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sorumluluk sınavı...

haberdarolun yazmış:
Arkadaşlar benim kimya dersm 1 düşüyor. başka zayıfım yok sorumluluk sınavına girecek miyim...hem ben TM bölümünü seçeceğim... Crying or Very sad Sad

ilk dönem notuna bağlı!

örneğin; ilk dönem notun 3, 4 veya 5 ise dersten kalmazsın!Sadece belge alamazsın(takdir,teşekkür gibi)
Ama ilk dönem notun 1 ve ya 2 ise malesef o derste kalırsın!..

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj03.06.2009, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilk dönem kimyam 4 idi.

Mesaj03.06.2009, 13:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

haberdarolun yazmış:
ilk dönem kimyam 4 idi.

O zaman kaldın kimyadan Razz 4 Den 1 i nasıl becerdin hayret ediyorum buna sorumluluga girerek gecersen Tm yede gidersin
Mesaj03.06.2009, 13:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

kimyadan kaldımmı geçtim mi karaar verin Crying or Very sad

Mesaj03.06.2009, 14:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

geçtin arkadaş!
Mesaj03.06.2009, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

haberdarolun yazmış:

Merhaba arkadaşım bu bilgiler yanlış..

İlk dönem Hangi dersin 5 olursa olsun, 2.dönem 1 gelirse o dersten kalırsın.
Ama ortalaman 2.50 olursa isterse 10 zayıfın olsun geçersin.
Ancak lise 1 de dil ve anatım baraj ders bunu ortalamayla geçemessin dil anlatımın zayıf değilse sadece kimya 1 geliyorsa ortalaman 2.50 düşerse direk geçersin,yok 2.50 düşmüyorsa,kimya dersinden bir üst sınıfa sorumlu geçersin.

T-M seçiçem yamışsın,Kimya dersi sayısal oldugu ıcın sayısal bolume gırmek ıstersen bu puanla gıremessin ancak t-m de önemli olan türkçe ve matematiğinin yani edebiyat,dil anlatım ve matematik derslerinin zayıf olmaması gerekir.

Bu yüzden içini rahat tut.

Yardımım dokunduysa ne mutlu.

Mesaj03.06.2009, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

hitkazanin yazmış:
geçtin arkadaş!
Razz Evet bir ihtimal
Mesaj03.06.2009, 16:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

sagopaizm yazmış:
haberdarolun yazmış:

Ancak lise 1 de dil ve anatım baraj ders bunu ortalamayla geçemessin dil anlatımın zayıf değilse sadece kimya 1 geliyorsa ortalaman 2.50 düşerse direk geçersin,yok 2.50 düşmüyorsa,kimya dersinden bir üst sınıfa sorumlu geçersin.

T-M seçiçem yamışsın,Kimya dersi sayısal oldugu ıcın sayısal bolume gırmek ıstersen bu puanla gıremessin ancak t-m de önemli olan türkçe ve matematiğinin yani edebiyat,dil anlatım ve matematik derslerinin zayıf olmaması gerekir.

@sagopaizm

arkadaşım güzel anlatmışsın fakat 10 tane zayıfı olursa ortalaması zaten 2.50 olmaz ayrıca anadolu veya fen liselerinde sınıf geçebilmen için ortalaman 3.0 olmalı.ilk dönem notun ne olursa olsun ikinci dönem o dersin 1 ise dersten kalır sorumluluk sınavına girmek zorunda kalırsın! Wink
Mesaj03.06.2009, 16:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaz-1903 yazmış:
sagopaizm yazmış:
haberdarolun yazmış:

@sagopaizm

arkadaşım güzel anlatmışsın fakat 10 tane zayıfı olursa ortalaması zaten 2.50 olmaz ayrıca anadolu veya fen liselerinde sınıf geçebilmen için ortalaman 3.0 olmalı.ilk dönem notun ne olursa olsun ikinci dönem o dersin 1 ise dersten kalır sorumluluk sınavına girmek zorunda kalırsın! Wink

Konuyu uzatmata gerek yok ben onu içini rahat tutması maksatında abartma yaptım !

Mesaj03.06.2009, 16:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

haklısın bizde ufak bir bilgi verdik..
neyse konu uzamasın zaten arkadaşımız cevabını almıştır.
Mesaj03.06.2009, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

kalmışsınn geçmiş olsun o sınavı er geç wermek zorundasın
bu sene girmesende olur ama mezun olurken mecburen ünv girmeq için wermen lazım

Mesaj03.06.2009, 18:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım TM'ye geçmeyi düşünüyorsan, sayısal bölümü alan derslerin (matematik - geometri harici) zayıf olsa bile o derslerden sorumlu olmuyorsun, sorumluluk sınavına girmene gerek kalmıyor.
Önceki mesajları göster: