Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.06.2009, 19:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Editör Tablo

Bs editöründen bir tablo tasarım yaptım sonra siteye arkaplan koydum ve sabitleştirdim süper oldu ama yaptığım tablo tasarım aşağı indikçe arka planla uyumsuz oluyor acaba yaptığım tablo nun da sabit durmasını sağlayabilrmiimy ?
Mesaj08.06.2009, 20:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yardım Edebilen Varmı ? Tablo Tasarımdaki Gövdenin yani Tabloların Sabbit Durmasını İstiyorum
Mesaj08.06.2009, 20:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardesımyaptıgın tablo tsarım görme sansımız var mı acaba görürsek daha ii yardımcı olabiliriz
Mesaj08.06.2009, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

tablo tasarımı görünce bişi değişmeyecek Wink bak şimdi editörden tablo yaptın dyelim içini doldurdum vs.vs ben öle bi arkaplan koydumki temanın orjinalinde var gibi bide pozisyonunu fixed yaptım süper oLdu ancak sitenin aşağısına indiğimde tablo tasarım arkpalnanın üstüne geçiyor :S Wink yani tablo tasarım hareket ediyor css hazırdakiler sabit ya tema bu öLe değil işte
Mesaj08.06.2009, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardesım valla bilmiyorum arkaplan sabitlemeyi bilişyorumda tablo sabitleme bilimyorum sole yapbilirisn:D buyuk bir arka plan bul 2048 pixelinde:D
Mesaj08.06.2009, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

o zamanda oLmuyor Very Happy / neyse sağoL geneed iLgin için Wink Sad