Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.08.2007, 18:56 (UTC)    
Mesaj konusu: KIZIMIZIN SITESI

Merhaba,

Kızımız zeynep icin bir cocuk tanıtım sitesi yaptık..Tanıdıgımız tum insanlarla bulusabilecegimiz bir ortam yaratmaya ve kızımıza guzel bir hatıra bırakmaya calıstık..Yorumlarınızı bekleriz..
Umarım seversiniz..

www.zeyzey.tr.gg
Mesaj25.08.2007, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu: :)

Harikasınız,Allah bağışlasın,acısını göstermesin.Ziyaretçi defterine yazdım,buraya da yazamadan edemedim.Bol öpücük ufaklığa,hayatta her şey gönlüne göre olur inşallah.tbrler.
Mesaj25.08.2007, 19:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Cok tesekkur ederiz..Saglıklı gunler sizede...
Mesaj25.08.2007, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerçekten güzel bir şey yapmışsınız.küçüğü kocaman öpücük yolluyorum.Allah uzun ömürler wersin.ziyaretci defterine de bişeyler yazmadan geçemedim:)
Mesaj27.08.2007, 19:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

portalforum yazmış:
gerçekten güzel bir şey yapmışsınız.küçüğü kocaman öpücük yolluyorum.Allah uzun ömürler wersin.ziyaretci defterine de bişeyler yazmadan geçemedim:)

Cok tesekkur ederiz..Iyi gunler..
Mesaj27.08.2007, 20:16 (UTC)    
Mesaj konusu: SLM

KIZINIZ İÇİN NE MUTLU BİR ŞEY BU.ALLAH BAĞIŞLASIN.

En son cunobag tarafından 21.06.2008 15:45:33 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj27.08.2007, 20:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

kızınızın sizin gibi onun için uğraşan bi aileye sahip olduğu için çok şanslı olduğu kadar;
siz de dünyanın en sevimli meleğine sahip olduğunuz için çok şanslısınız..

Laughing
yüzünüzden gülümseme eksik olmasın..

Mesaj31.08.2007, 16:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

ozlemtekin yazmış:
kızınızın sizin gibi onun için uğraşan bi aileye sahip olduğu için çok şanslı olduğu kadar;
siz de dünyanın en sevimli meleğine sahip olduğunuz için çok şanslısınız..

Laughing
yüzünüzden gülümseme eksik olmasın..

Iyi dilekleriniz icin cok tesekkur ederim..Sitenizi inceledim..Ozlem Tekin e olan hayranlıgınız cok guzel..Sevdigimiz bir muzisyen..
Selamlar..
Mesaj31.08.2007, 16:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle böyle bir güzel bir siteye üye olmaktan çok mutluyum. İnsallah tüm gençler üye olur ve bilgilenirler.Siteniz hayırlı olsun.Yapmış olduğunuz site için öncelikle tesekkür ederiz.Yapmış olduğunuz çalışmalar Türkiye capında büyük yankı uyandırmakta.Çalışmalarınızın tüm Türk Gençliğine yararlı olacagına inanıyor başarılarınızın devamını dilerim.
Önceki mesajları göster: