Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.06.2009, 12:28 (UTC)    
Mesaj konusu: | Bir Sürü Promosyon İle Geri Döndük | Bedaha Hit Kazan!

Arkadaşlar uzun bir aradan sonra hizmetweb yine size döndü ve sitemiz güncellendi... Sitemizde artık sadece hostingler, domainler yok bs için bilgiler, forum sistemler, web dersleri, haberler, kodlar, yarışmalar var... promosyonlarımı bu sayfadan sizlere sunmak istiyorum...

1)Arkadaşlar Sitemize Kısa Mesaj Servisi Gelmiştir. Alt Kısımda Bulunan Bölüme Bir Tane İle Sınırlı olarak sitenizin reklamını yapabilirsiniz. size bu hak tanınmıştır lütfen sapıtmadan düzgün mesajlar atalım...

2)Arkadaşlar sitemizde sağ kısımda reklam alanı var hem tanıtımı hem de linki 5-6 sitenin reklamını burada yapmak istiyorum. fakat burda bir koşul koyuyorum... Ziyaretçi Defterine Yorum Bırakıp ; Toplistimize kayıt olunca İletişim veya Yardım Hattı bölümümüzden bize linklerinizi yollayabilirsiniz...

3)Arkadaşlar sitemizde bulunan hosting paketlerine müşteri getirerek hit ve para kazanmaya ne dersiniz? 1 müşteri=1 aylık reklam sistemi ile ve 5 Bayi Hosting Müşterisi =10 TL | 5 Web Hosting Müşterisi = 5TL sistemi ile çalışıyoruz. siz de hizmetweb.tr.gg( at )hotmail.com adresinden bize ulaşabilirsiniz...

4)BS üyeleri ayrıca sitemizde bulunmasını istediğiniz yazıları iletişim bölümünden veya hizmetweb.tr.gg( at )hotmail.com adresinden bize yollayın yazınızın altında 468*60 boyutunda bannerinizi yayınlayalım.

5)Toplistimize kayıt olup bize 1000 klik getirene 1 yıllık domaini bedava. ister .com isterse de .net veya .org farketmez. kazancınız 15 TL

6)Arkadaşlar sitemizde bulunan 2. El Site Pazarı bölümüne satmak istediğiniz sitelerinizi yollayabilirsiniz... beğenirsek biz beğenmessek de hizmetweb ziyaretçileri talep gönderecektir. eğer sitemize yorum atıp topliste kayıt olduktan sonra sitenizi satmak isterseniz. önemli webmaster forumlarında sitenizin satılık olduğunu duyuracağız...

arkadaşlar kampanyalarımız bu değil bu güncelleme kampanyaları artık sitemiz ile biz kazandıran siz ise kazanan olacaksınız... Size önemli bir mesela hakkında da bilgi vermek istiyorum. ben HB (Sitemizde Sponsorda yazıyor) firmasında çalışıyorum. amacım sitenin kalkınmasını ve müşteri getirmek... aslında ben oradan aylık maaşımı alıyorum fakat +müşteri için %20si kadar bana veriyorlar az bir miktar ama olsun gelirim iyi... aslında benim .comlu sitem de vardı fakat orada fazla iş göremeyince yoğunluğu fazla olan bir topluluğa geldim bedava-siteme... şimdiki amaçlarımdan birisi de size doğru bilgiyi verip iyiye yönlenmenizdir. her türlü yardım için yardım hattımıza başvurabilirsiniz...

size son bir sözüm var. eğer az da olsa yardımımız dokunduysa size ne mutlu bize. ama sitemizde bulunan reklamalara tıklayarak bize az da olsa yardım da bulunabilirsiniz. inanın firma olarak bs kadar bir projemiz var. ama hayata geçirmek için maddiyada ihtiyacımız var... iyi günler...
Mesaj12.06.2009, 13:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar ayrıca sitesini yazan herkesin linkini sitemizde yayınlıyoruz...
Mesaj12.06.2009, 17:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.ufofunclub.tr.gg

eklerseniz sevinirim.. diğer seçeneklerinizle de ilgileneceğim.. Smile
Mesaj12.06.2009, 17:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlı Olsun bakalım.. Wink

Buda Linkimiz, www.Iddaa-ZaMaNi.Tr.Gg Wink

Taklitlerden Sakınınız.. Zaten taklitlerde 'Asıllarını' Yaşatırmış Very Happy
Mesaj12.06.2009, 19:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj12.06.2009, 19:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hg. Razz

www.xxxkod.tr.gg

Mesaj12.06.2009, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.PtcTeklif.tr.gg

Teşekkürler
Mesaj12.06.2009, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.bonjuan-62.tr.gg

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj12.06.2009, 22:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj12.06.2009, 22:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

kanka benide ekle Mr. Green
Mesaj13.06.2009, 07:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Herkes Eklendi... www.hizmetweb.tr.gg/linkler.htm adresine girip bakabilrsiniz... ayrıca bir şey söylemek isterim 100 adet link gelince linkler sıfırlanıp tekrardan başlanacaktır...
Önceki mesajları göster: