Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.06.2009, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Arkadasım Söledi

arkadasım aynen bunu söyledi bana isim vs. vermeyim..
google reklamlarını sitemizde yayınlayınca google ile sitemizin arası düzeliyormuş..

bu dogru mu?

Mesaj12.06.2009, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence bi alakası yok o reklamı yayınlamak için ne para veriyolar eğer para vermese belki düzelir ama sanmıyorum Very Happy
Mesaj12.06.2009, 15:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

webdeev yazmış:
bence bi alakası yok o reklamı yayınlamak için ne para veriyolar eğer para vermese belki düzelir ama sanmıyorum Very Happy

bilmem bana öyle söyledi...

bide tık basına para kazanıyomus rekamlardan eger öle bisi varsa bzide koyalım hep sitemiz düzelir hemde para kazanırız =)
Mesaj12.06.2009, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Daha ayrıntılı bilgiler için
Arrow https://www.google.com/adsense/login/tr/
Mesaj12.06.2009, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

addech veya addohd reklamları tık başına para veriyordu bildiğim kadarıylarada google rklamlarının bilmiyorum
Mesaj12.06.2009, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

kefkirnet yazmış:
Daha ayrıntılı bilgiler için
Arrow https://www.google.com/adsense/login/tr/

atakan bu google reklamlarından kazanç var demi
eger kazanç varsa ben siteme google reklamları eklerim hem adı üstünde google reklamları mesela senin reklamların var diyelim başka sitede yayınlanmasını istersin yani senin işine gelir belki googleninde işine gelir.. Wink

hem google ile aram düzelir zaten düzgün daha iyi olur...
hemde kazanç varsa kazanç (para) Wink
Mesaj12.06.2009, 20:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

google pek para vercegini düşünmüyorum arkadaşımın sitesinde vardı (comlu adres) 100$ birikmiş ödememek için elinden geleni yapmışlardı
Mesaj12.06.2009, 20:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamanahtari yazmış:
google pek para vercegini düşünmüyorum arkadaşımın sitesinde vardı (comlu adres) 100$ birikmiş ödememek için elinden geleni yapmışlardı

hımmm Neutral Neutral
Mesaj12.06.2009, 20:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet google paraları ödemiyor fatih arkadaşımız (photoshopar) parasını alamadı.

size önereceğim reklamstore.com
Mesaj13.06.2009, 10:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

kefkirnet yazmış:

bende burdan aldım ama ne kadar sağlamdır Question
Mesaj13.06.2009, 10:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gördüklerime duyduklarıma ve işleyişe göre paralar zamanında veriliyor. Razz
ve kullanıcıların daha fazla kazanması için elden gelen yapılıyor
Mesaj13.06.2009, 10:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google gibi dünya devi bir şirketin 100$ gibi bir miktarı vermekten kaçmasını beklemeniz komik bir durum. Zaten siz 100$ kazandığınızda Google onun kaç katını kazanmış oluyor!!!

Google prensip sahibi bir kuruluş. Mutlaka onun sistemine uymayan bir olay tespit edilmiştir. Bu nedenle Parayı vermemiştir. Bizim gibi Milyonlarca insan Google Adsense kullanıyor ve şuan onun kadar yüksek veren olduğunu sanmıyorum. Dolar cinsinden ödendiğini hatırlatalım.

Sitenizin Google Adsense'ye kabul edilmesi Tescil edilmek gibidir.
Mesaj13.06.2009, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

yani google ile aramız düzelirmi bide kesin alabilirmiyiz parayı ?? Very Happy Very Happy
Mesaj13.06.2009, 19:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google'ye kabul edilebilmek kolay değil. Site navigasyonu, aşırı reklam, site içeriği ve konusu vb. gibi bir çok ayrıntıyı inceleyip sizi kabul ediyorlar. Zaten sizi kabul ettiklerinde Google'ye uygun oluyorsunuz. Yani Adsenseye kabul edildiğiniz için Google'de uygun değil, Google'ye uygun olduğunuz için Adsenseye kabul ediliyorsunuz. Paranızıda yazan kurallara uyduğunuz sürece alıyorsunuz. Çok şükür daha almamazlık gibi bir durumumuz olmadı.
Mesaj13.06.2009, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

kefkirnet yazmış:

Sakına reklamstore kullanmayın bunlar sahtekarlaştı artık. En iyisi reklamexpert hem bunlardan daha fazla para veriyor hem günü gününde alıyorsun ben aldım ve cok menmunum acıkcası
Önceki mesajları göster: