Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.06.2009, 06:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Mehmet Topuz doğru yolu buldu

Fenerbahçe'ye 3 yıllık imza atan Mehmet Topuz, Başkan Aziz Yıldırım ile birlikte gece saat 02.20'de İstanbul'a geldi !.. Nihat Özdemir'e ait özel uçakla Kayseri'den hareket eden Yıldırım ve Topuz, İstanbul'a ulaştı !..

Çiçeği burnunda Fenerbahçeli Mehmet Topuz, Başkan Aziz Yıldırım'ın kullandığı jiple havaalanından ayrıldı !..
Mesaj13.06.2009, 08:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

aziz yıldırımla inatlaşılmaz Mr. Green

Mesaj13.06.2009, 10:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlı olsun ama ne gurursuz bi takım ya Beşiktaş forması giyen , Beşiktaş'ta oynamak için can atan bi futbolcuyu transfer ediyorlar + o mevkide Deivid ve Kazım var anlamadım bu transferi ve şaşkınlıkla karşılıyorum bi futbolcu daha kaydı Türk Futbolundan Fener yüzünden.

Mesaj13.06.2009, 10:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslına bakarsan transfer politikasının nasil yapacağını gösterdiği yıldırım demirörene bu arada m.topuz başkalarının baskısı sonrası bunları söylediğini söyleniyor
Mesaj13.06.2009, 10:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Fenerbahçede bir beşitaşlıı futbolcu
Mesaj13.06.2009, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben bir FenerBahçe taraftarı olarak M.Topuz'u Doğuştan BJKliyim dediğinden beri istemiyorum.Ancak BJK nin yaptığıda alçakça bi durum,Fenerbahçe M.Topuz için 2yıl uğraşırken bi anda ortaya çıkıp herşeyi alt ust etti.. Ama Aziz Yıldırımla dalaşılmaz alır böyle adamı... Smile
Mesaj13.06.2009, 11:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kusura bakma ama kimse zorla ben bu takımlıyım demez akıl var fikir var Wink

Mesaj13.06.2009, 12:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

vatantopragi yazmış:
Ben bir FenerBahçe taraftarı olarak M.Topuz'u Doğuştan BJKliyim dediğinden beri istemiyorum.

Aynen Bnde Katılıyorum Sana ..
Mesaj13.06.2009, 12:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Fener aldı ama hiç birşey olmaz Topuz o takında 11 de çıksa bile adam gibi oynamaz...O mevkide 2 adam varken saçmalık..
Mesaj13.06.2009, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
Fener aldı ama hiç birşey olmaz Topuz o takında 11 de çıksa bile adam gibi oynamaz...O mevkide 2 adam varken saçmalık..

Takımı yerli futbolculaştırmaya yönelik bir hareket isterse orda 2 adam daha olsun 6+2 sınırı var olduğu için defansa yapancı takviye yapıldı ve Mehmet Topuz da kendi rızasıyla imza attı.Mehmet Topuz şartları gayet iyi bulduki özel uçakla geldi ve 3 yıllık imza attı. İyi oynamaz zannetmeyin.Profesyönel futbolcu olduğunu sezon başladımı görürsünüz.

Mesaj13.06.2009, 13:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

sagopaizm yazmış:
hyperend yazmış:

Takımı yerli futbolculaştırmaya yönelik bir hareket isterse orda 2 adam daha olsun 6+2 sınırı var olduğu için defansa yapancı takviye yapıldı ve Mehmet Topuz da kendi rızasıyla imza attı.Mehmet Topuz şartları gayet iyi bulduki özel uçakla geldi ve 3 yıllık imza attı. İyi oynamaz zannetmeyin.Profesyönel futbolcu olduğunu sezon başladımı görürsünüz.

Bu kardeşimin de dediği gibi Bir profesyonel futbolcu rızasız imza atmaz.Gerekirse kayseride 1 sene daha oynardı ama feneri seçti.. Ayrıca P.Tesi Herkes fbli olcak şapkası ile imza atarken görurum ben sizi Very Happy
Mesaj13.06.2009, 13:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Bu kardeşimin de dediği gibi Bir profesyonel futbolcu rızasız imza atmaz.Gerekirse kayseride 1 sene daha oynardı ama feneri seçti.. Ayrıca P.Tesi Herkes fbli olcak şapkası ile imza atarken görurum ben sizi

katılıyorum
Mesaj13.06.2009, 15:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir Tiyatrocu daha doğdu ;

Mehmet Topuz' un yaptığı ne etikliğe ne futbolcuşuğa nede bir adama yakışmaz.Ben beşiktaş'lıyım diyen bir adam 3 gün sonra fenerbahçe'ye imza atıyorsa ben bu adama ancak tiyatrocu ve paragöz derim.Bir hafta önce 50 milyon dolara oynamam dediği takım parayı biraz arttırınca çark ediverdi Mehmet Topuz

aslında söylenecek çok şey söyleyemiyorum

Beşiktaş'a iyiki gelmedi bizi bozrdı

Fenerbahçe'ye yeni tiyatro oyuncusuyla başarılar.
Mesaj13.06.2009, 16:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende fenerde oynamak isterim hemde ben daha fanatik beşiktaşlıyım aziz başkan duy sesimi:))))))))
Mesaj13.06.2009, 16:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence fenerbahcenin bu transferi gerçekleştirmesi biraz sacma oldu..
Mehmet topuzu alacagı paranın ustune bıraz daha para koyar daha kaliteli bir futbolcu alınabilirdi diye dusunuyorum..
[/b]