Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.06.2009, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Avrupa'nın en iyi web sitesi!Desteklerini bekliyorum...

Arkadaşlar uzun zamandır kafamda kurguladığım bir projeydi aslında...
Bugün öneriler bölümündede gördükten sonra çok fazla zamana ihtiyacım olduğunu fakat tek başıma bu işin üstesinden gelemeyeceğimi anladım.
Şimdi kısa kısa sizleri bu yarışma projesiyle ilgili bilgilendirmek istiyorum.

*Yarışma Nasıl bir sistem ile olacak ?
- Arkadaşlar yarışma sistemi hepinizin bildiği gibi anket sistemiyle olacak fakat bunu yapmadan önce -ki hilelere başvurulmasın diye düşündüğüm bazı şeyler var bunları ileride daha detaylı anlatacağım.

*Yarışmaya hangi ülkeler katılacak ?

-Amacım hem diğer ülkelerdeki insanlarla diyolog kurmak hemde sitelerimize yurt dışındanda hit gelmesini sağlamak olduğu için Bedava-Sitemin dğer ülkelerdeki versiyonlarının hepsiyle olmasa bile en az 2 tanesi yarışmaya katılacak.Bununla ilgili çalışmalarım için "Almanya ve İngilteredeki bazı dostlarımla iletişime geçtim" yarışma başladığı zaman bu iki ülkeden kesinlikle katılım alacağız..Diğer ülkeler içinde çalışmalarım devam ediyor.

*Yarışmayı hangi site üzerinden yapacaksınız ?

-Yarışma sitesinin isminin türkçe olmamasına ve her lisana hitap etmesine dikkat ettim.Yakında proje başlarken siteyi öğreneceksiniz zaten.

*Yarışmayı sadece senmi düzenliyorsun ?

-İşte en büyük sorun...Tek başıma yapamam. Bu denli geniş kapsamlı ve ilk defa düzenlenen böyle bir yarışmayı yapmak gerçekten çok heyecan verici fakat tek başıma üstesinden gelemem dediğim gibi.
Kafamda planladığım kadarıyla Türkiye'den yani bizim forumumuzdan benimle beraber toplam 5 arkadaşa ihtiyacım var.

*grafik (2 kişi)
*reklam (2 kişi)
* ve ben Razz

diğer ülkeler ile irtibata ben geçmeye başladım zaten..Benimle beraber bu proejeyi yapmak isteyenler olursa onlarla beraberde geçeceğiz.

Arkadaşlar yarışma ile ilgili daha fazla bilgiyi bu başlıkta zamanla bulacaksınız.
Öncelikle takımı kurmam gerekiyor.
Çok heyecan verici bir yarışma olacak diye umuyorum.
Fakat amacımıza ulaşmak için bize zaman gerekiyor.
Önümüzde kocaman bir yaz var..
En az 1-1,5 aylık bir süreçte bu yarışmayı yapmayı planlıyorum.
Umarım desteklersiniz....

Daha fazla bilgi için bu başlığı takip edin...
Mesaj16.06.2009, 13:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

BEN VARIM ZATEN ÖNERİLER BÖLÜMÜNE KONUYU AÇAN BENİM BENİM OLMAMAM OLMAZ DETAYLI KONUŞURUZ 5 KİŞİ OLUNCA.
Mesaj16.06.2009, 13:50 (UTC)    
Mesaj konusu: s.a

Tam destek kardeşim iyi düsünülmüş bir iş ama bence tek baslıkta toplayalım
2.başlık bosa gidyo_
Mesaj16.06.2009, 13:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: s.a

kaidem yazmış:
Tam destek kardeşim iyi düsünülmüş bir iş ama bence tek baslıkta toplayalım
2.başlık bosa gidyo_

bu başlıktan devam edeceğiz..

magic-net sen konuyu açmışsın zaten..o nedenle dediğin gibi sen zaten varsın.
Mesaj16.06.2009, 13:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Elimizden geldiğince destek olmaya çalışırız Wink
Mesaj16.06.2009, 14:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar bu projedeki amacım insanlar arasında sosyal ilişkileri kuvvetlendirmek ve sitetelerimizin yurt dışı hitini arttırmak.
Kimseye reklamlardan kazanalılan gelir vs. türünde hediye vermeyeceğiz..Bundan daha değerli olan birşeyi yani insanlarla olan diyolaglarımızı kuvvetlendireceğiz ve sitenizin hit trafiğini arttıracağız.

sitemi kafamda kurguluyorum.
Mesaj16.06.2009, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Destekçiyiz Smile

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj16.06.2009, 17:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar proje çok geniş çaplı ve ciddi bir proje...
desteklerinizi lütfen eksik etmeyin.
forumda herkezin haberdar olması için kısa bir süre sonra forum imzamızda banner ile bu başlığın reklamını yapacağız.
Mesaj16.06.2009, 17:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Grafik Destek.
Mesaj16.06.2009, 19:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben de zevkle yardım edebilirim.

Fakat şimdi böyle bir şey olacak başka kişiler daha çıkacak bu çeşitte 100'lerce yarışma çıkacak.Diğer arkadaşlardan rica ediyorum tadında kalsın...
Mesaj16.06.2009, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiweb yazmış:
Ben de zevkle yardım edebilirim.

Fakat şimdi böyle bir şey olacak başka kişiler daha çıkacak bu çeşitte 100'lerce yarışma çıkacak.Diğer arkadaşlardan rica ediyorum tadında kalsın...

evet aynen katılıyorum.
arkadaşlar proje geniş çaplı bir proje olacağı için herkezin açması sadece kirliliğe yol açar.
biz bunu bir haftada yapalım bitsin demiyoruz.
önümüzde uzun bir süreç var zaman zaman sizler danışıp fikir alarak sindirerek ve daha güzel,düzeyli bir yarışma yapmayı planlıyoruz.
sizlerden tek istediğim bu önemli projeye destek olun.
Mesaj16.06.2009, 20:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

bin907 yazmış:
Arkadaşlar bu projedeki amacım insanlar arasında sosyal ilişkileri kuvvetlendirmek ve sitetelerimizin yurt dışı hitini arttırmak.
Kimseye reklamlardan kazanalılan gelir vs. türünde hediye vermeyeceğiz..Bundan daha değerli olan birşeyi yani insanlarla olan diyolaglarımızı kuvvetlendireceğiz ve sitenizin hit trafiğini arttıracağız.

kafadan kurgulanacak kadar detaylı ve kapsamlı olması beklenen projeleri çok seviyorum xD
i love my site (L)

Mesaj16.06.2009, 20:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

csstore yazmış:
bin907 yazmış:

kafadan kurgulanacak kadar detaylı ve kapsamlı olması beklenen projeleri çok seviyorum xD
i love my site (L)

Smile
Mesaj16.06.2009, 22:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

MiniBar yapmalıyız tek satırlık banner.

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj16.06.2009, 22:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

userbar Very Happy
Önceki mesajları göster: