Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.06.2009, 18:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarım Yapana 25 Kontör

Arkadaşlar
www.tak-oyun.tr.gg sitesine photo shoptan güzel bi tasarım yapana 25 kontör vericem hattı hiç farketmez sadece tasarım güzel olsun yeter

İnşallah İlgilenirsiniz
Mesaj20.06.2009, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

matematikcimm.tr.gg yapar sana alır 25 kontör'ü Sad Sad Sad
Mesaj20.06.2009, 20:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

reklamımı süresiz koyarsan ücretsiz yaparım. xxxkod gibi Mr. Green

ama free css yaparım. Bunu hep söylüyorum en güzel tasarımlar free css olanları. Diğerleri pek bir şeye yaramıyor.

yine örnek verirsem ayıp olur Wink
Mesaj20.06.2009, 21:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gel Ben Sana Sitemin Tasarımı Gibi Bir Tasarım Yapıyım..
Az Önce Kodlarıda Buldum Resimleri Yapar Menü Başlık İçerik Tasarım altı için yani copyright resmi vs. yaparım 25 kontörünü alırım ok. Wink

Mesaj20.06.2009, 21:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Tasarım Yapana 25 Kontör

tak-oyun yazmış:
Arkadaşlar
www.tak-oyun.tr.gg sitesine photo shoptan güzel bi tasarım yapana 25 kontör vericem hattı hiç farketmez sadece tasarım güzel olsun yeter

İnşallah İlgilenirsiniz

Kardeşim en sağlıklı tasarım için matematikcimm 'e ö.m at !
Ona yaptır o en iyilerini en güzel şekilde hallediyor !!!

Mesaj20.06.2009, 22:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Matematikcim yüzünden tasarım her yere dagıldı bıktım artık bu tasarımı kullanmakdan vazgecin sonunda bana Matematikcim i kapattırcaksınz o kişi yüzünden herkes birbirini şikayet ediyor yeter artık.
Mesaj20.06.2009, 22:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
Matematikcim yüzünden tasarım her yere dagıldı bıktım artık bu tasarımı kullanmakdan vazgecin sonunda bana Matematikcim i kapattırcaksınz o kişi yüzünden herkes birbirini şikayet ediyor yeter artık.

benim tasarımda aynı bende tasrım degiştirecegim bak atakan'a tasarımı herkes kullanıyor her sitede aynısı benzeri oldugu için oda degiştirdi bende tr.gg de kullanılmamış güzel bir tasarım yapacagım...

tasarımın benzerini yapan siteleride direk sildirecegim.

Mesaj20.06.2009, 22:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet ben yapıyorum şuanda yeni kendime Razz Neyse tak oyun tasarımımı sana veririm artık Laughing
Mesaj20.06.2009, 22:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
evet ben yapıyorum şuanda yeni kendime Razz Neyse tak oyun tasarımımı sana veririm artık Laughing

Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj21.06.2009, 07:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:

saten ben arkadaşa yapıyordum yarım kaldı yapmadım başkalarının alması beni bağlamaz ben bi tasarım yaptım diğer photoshop bilenler baştan aşağıya değiştirdi benim suçum ne burada kullanmassan kullanma bak bakayım benim yaptıklarım benziyomu www.oyuncity58.tr.gg www.bilgi-matik.tr.gg www.matematikcimm.tr.gg www.tasarist.tr.gg ve daha eşi benzeri olmayan bi sürü site benziyolarmı birbirlerine sen neyi kıyaslayarak konuşuyon
Mesaj21.06.2009, 07:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

matematikcimm yazmış:
htlmkodes yazmış:

saten ben arkadaşa yapıyordum yarım kaldı yapmadım başkalarının alması beni bağlamaz ben bi tasarım yaptım diğer photoshop bilenler baştan aşağıya değiştirdi benim suçum ne burada kullanmassan kullanma bak bakayım benim yaptıklarım benziyomu www.oyuncity58.tr.gg www.bilgi-matik.tr.gg www.matematikcimm.tr.gg www.tasarist.tr.gg ve daha eşi benzeri olmayan bi sürü site benziyolarmı birbirlerine sen neyi kıyaslayarak konuşuyon

bu arada şunuda belirteyim ben yeni adminim By_Bomba? bende hazır tasarıma değiştirip adamlara çok uğraştım diye satmak yoktur bunu bilesin
Mesaj21.06.2009, 07:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

xxxkod yazmış:
htlmkodes yazmış:

benim tasarımda aynı bende tasrım degiştirecegim bak atakan'a tasarımı herkes kullanıyor her sitede aynısı benzeri oldugu için oda degiştirdi bende tr.gg de kullanılmamış güzel bir tasarım yapacagım...

tasarımın benzerini yapan siteleride direk sildirecegim.
kardeş yemin ederim ben sana yepyeni yaptım allah beni çarpsınki atakanada yeni yaptım yani kimseden çalmadım kimse kullanmıyodu ben hiçbiryerde görmedim eğer çalmadan benim yaptığımı söyleyen olursa söyle admine sitemi sildirsin ben kimseye atakan gibi senin gibi tasarım yapmadım
Mesaj21.06.2009, 07:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

xxxkod yazmış:
Gel Ben Sana Sitemin Tasarımı Gibi Bir Tasarım Yapıyım..
Az Önce Kodlarıda Buldum Resimleri Yapar Menü Başlık İçerik Tasarım altı için yani copyright resmi vs. yaparım 25 kontörünü alırım ok. Wink
sana tasarımı kim yaptı hemde kontör bile almadım seden bana hayinlik yapıp başkalarına yapıyorsun öyle olsun
Mesaj21.06.2009, 07:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bakın Arkadaşlar Sizden Tek İstediğim Güzl Bir Şey Olması Ve Tüm Tarayıcılara Uyumlu Olması bide şu hackerfriend çakmaları gibi bi site olmasın
Mesaj21.06.2009, 07:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

tak-oyun yazmış:
Bakın Arkadaşlar Sizden Tek İstediğim Güzl Bir Şey Olması Ve Tüm Tarayıcılara Uyumlu Olması bide şu hackerfriend çakmaları gibi bi site olmasın
tmm ben yaparım her tarayıcılarda uyumlu olur ve istediğin gibi olur