Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.06.2009, 15:05 (UTC)    
Mesaj konusu: XP yi orjinal etmek

arkadaşlar merhaba. ben birşeyi merak ettim. bu orjinal olmayan XP leri küçük bir iki işlemle orjinal yapıyorlarmış, netten bir iki dosya falan indirip. sizin bildiğiniz bişiler varmı? bu güncellemelerde faydalı oluyor

Yönetici [ Ç.Y ]
Mesaj18.06.2009, 15:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk Önce Googlede Legal Xp İndir Diye Arama Yapıyosun..
O Programı Yani Legalxp.exe yi İndirip Çalıştırıyorsun Sonra 3 Adımda Xp Orjinal Oluyor........Orjinal Olduktan Sonra Windows Media Player 11 ve İnternet Explorer 7'yi Çalıştırabiliyorsun... Wink
Mesaj18.06.2009, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

teneffus-saati yazmış:
O Programı Yani Legalxp.exe yi İndirip Çalıştırıyorsun Sonra 3 Adımda Xp Orjinal Oluyor........Orjinal Olduktan Sonra Windows Media Player 11 ve İnternet Explorer 7'yi Çalıştırabiliyorsun... Wink

bu proğram kesin işe yarıyormu dostum bak hemen indireyim sen hiç denedinmi veya birinden duydunmu yapan olmusmu

Yönetici [ Ç.Y ]
Mesaj18.06.2009, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

kambernet yazmış:
teneffus-saati yazmış:

bu proğram kesin işe yarıyormu dostum bak hemen indireyim sen hiç denedinmi veya birinden duydunmu yapan olmusmu
Arkadaşlar windowsunuz sahte ise orjinal yapamazsınız fakat legal xp gibi programlar normalde orjinal olması gereken ancak öyle yüklenen programları(Windows media player gibi ...) programları yüklemenize sağlar belli bir süre size orjinal ürün alın uyarısı gelmez ama microsoft office programlarına girince yine uyarı gelir anlayacağınız yani programlar sadece orjinallik isteyen programlar için tasarlandı.

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj20.06.2009, 20:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

legal xp %100 işe yarıyor kendı bilgisayar sistemimide o şşekılde orjınal kulanıyorum ofis fılanda dahil

tavsiye ederim yapamzsan resimli anlatımı var elımde godnerırım özel mesaj atman yeterlı
Mesaj20.06.2009, 22:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

%100 Değil Bir Süre Sonra Oda Yamuluyor Mad

Mesaj20.06.2009, 22:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

belgeselindir yazmış:
%100 Değil Bir Süre Sonra Oda Yamuluyor Mad
Kardeşim bırak bilmeden atlıyorlar yaw biz tecrübemize güvenip konuşuyoruz ama anlamıyorlar ki Smile Yamulduktan sonra yine yapıyon ama bir işe yaramıyor Very Happy

Mesaj21.06.2009, 08:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

BEn Sürekli, bu YOntem İLe Orjianl YAPyıorum Hİç Bİrşeyde Omuyor

Senın Kadar Bende Deneyiliyim Paylaşım61

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=109469

Linkte Resimli Antlım Mevcut.
Mesaj21.06.2009, 08:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar...

Bunlara gerek yok arkadaşlar.

İnternet üzerinden online işlem yaparak bilgisayarınızın işletim sistemini orijinal görünüm altına sokabiliyorsunuz.

"Link veremiyorum."
Mesaj21.06.2009, 08:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Selamlar...

biriktir yazmış:

İnternet üzerinden online işlem yaparak bilgisayarınızın işletim sistemini orijinal görünüm altına sokabiliyorsunuz.

"Link veremiyorum."

dediğin gibi oluyor fakat ya yüklenen cd orjinal değil ise Smile

Yönetici [ Ç.Y ]
Mesaj21.06.2009, 08:55 (UTC)    

kambernet yazmış:
biriktir yazmış:

"Link veremiyorum."

Biz şu anda zaten yüklenen cd deki xp orijinal değilse diye uğraşıyoruz. Very Happy
Zaten yüklenen cd orijinal olsa xp de orijinal olur... Very Happy
Mesaj21.06.2009, 08:59 (UTC)    

biriktir yazmış:
kambernet yazmış:
biriktir yazmış:

"Link veremiyorum."

Biz şu anda zaten yüklenen cd deki xp orijinal değilse diye uğraşıyoruz. Very Happy
Zaten yüklenen cd orijinal olsa xp de orijinal olur... Very Happy

online oluyorsa o zaman bi bilgi versene nasıl oluyor nerden oluyor xp orjinal dahi olsa ya telefonla yada netten onaylatman gerekiyor bende onu diyorsun sanmıştım online nasıl oluyor birah bahsetsene

Yönetici [ Ç.Y ]
Mesaj21.06.2009, 09:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar bu işlemler bir yere kadar sürer çünkü bilgisayarların hepsine xp casus yazılım yüklüyor bu yazılım windows dosyalarında bu casus yazılımlar ise windowsa durmadan ötüyorlar yani windowsun orjinal olup olmadığını durmadan windows a bildiriyorlar Wink Tecrübe ile herşey bitmez biraz da bilgi gerekir Wink

Önceki mesajları göster: