Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.06.2009, 14:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Pana Film'den Kurtlar Vadisi açıklaması

Ekranların fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'nun yapımcısı Pana Film Show TV ile sözleşmenin bittiğini belirterek, gelecek sezon için şu bilgiyi verdi...

Kurtlar Vadesi Pusu'nun yapımcısı Pana Film bugün bir açıklama yaptı. Show TV ile sözleşmenin bittiği belirtilen açıklamada gelecek sezon için henüz bir kanalla anlaşma sağlanmadığı belirtildi.

İşte Pana Film'den yapılan açıklama:

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin Show TV ile sözleşmesi sezon sonu itibariyle sona ermiştir. Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni sezonda hangi kanalda yayına devam edeceği henüz netlik kazanmamıştır.

Kurtlar Vadisi Pusu’nun yayın kanalıyla ilgili, Pana Film’in yetkilileri tarafından yapılan resmi açıklamalar dışındaki söylentilerin dikkate alınmamasını, gerçek bilgi ve gelişmelerin resmi internet sitemiz www.kurtlarvadisi.com’dan takip edilebileceğini basına ve kamuoyuna saygıyla duyururuz.

Benim yorumum ise bu yazıya Kurtlar vadisi kesin gine aynı kanalda olcak bunlar bahane bence Razz
Mesaj22.06.2009, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yaw sölede stv ye versinler yaw tek türkiyeye komşu olur Mr. Green
Mesaj22.06.2009, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

tek-turkiyem yazmış:

stv ' nin Görüntü kalintesi cok düşük o kadar degilse bile kimse izlemez izleseler bile Razz Fazla reyting olmaz her zaman show da izlenmiş izlenecek izleddirilcek gibi geliyor ana yuvası orası cünkü :Razz fark eddiyseniz saten Her sezonda hangi kanal şudur budur şeyi hep cıkıyor bunlar biraz ne diyelim. artık reytingmi yoksa başka bişey peşinde koşuyorlar ama anlamadım.
Mesaj22.06.2009, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
tek-turkiyem yazmış:

stv ' nin Görüntü kalintesi cok düşük o kadar degilse bile kimse izlemez izleseler bile Razz Fazla reyting olmaz her zaman show da izlenmiş izlenecek izleddirilcek gibi geliyor ana yuvası orası cünkü :Razz fark eddiyseniz saten Her sezonda hangi kanal şudur budur şeyi hep cıkıyor bunlar biraz ne diyelim. artık reytingmi yoksa başka bişey peşinde koşuyorlar ama anlamadım.

REKLAM PEŞİNDE KOŞUYORLAR Wink
Mesaj22.06.2009, 14:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yani
Mesaj22.06.2009, 15:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

tek-turkiyem yazmış:
htlmkodes yazmış:
tek-turkiyem yazmış:

REKLAM PEŞİNDE KOŞUYORLAR Wink

Ha ha ha ha ne reklamı yaw ne reklamı Allah aşkına bana şunu söyle kurtlar vadisi pusu dizisinin reklam yapma amcı ne olabilir ??? neden bu tür reklamlar yapsınlar ki?? neye ihtiyaçları varda reklam yapsınlar türkiyenin en zengib firmaları sponsorları,türkiyenin en çok reklam alan dizisi,türkiyenin en iyi oyuncularının olduğu dizi ,en çok bırak türkiyeyi avrupada reytinbg alan dizi kurtla vadisi adam daha ne diye reklam yapsın hangi eksiği var ki boş boş konuşmayın arkadaşlar.Reklammış Razz bırakın yaw reklama ihtiyacı olan kurtlar vadisi pusu değil tek türkiye dizisi,aşkı memnu dizi,parmaklıklar ardında dizis hepsi perşembe günü reyting alsalar da vedi ile araları hep açık ne reklamı bırakın ya boş kesen konuşmayın her senede böyşle bir şey yaşandığı yok sallamayın daha bir kışın oldu bir de bu sene sözleşmesi bitömiş işte adam açıklıyor daha ne yapsın inanın çok gereksiz ve yersiz yorumlar yapıyorsunuz
Mesaj22.06.2009, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

tek-turkiyem yazmış:

O dizi hangi kanala geçerse geçsin izlenir.Ama stv'ye geçerse ben bir daha izlemem.
Mesaj22.06.2009, 16:04 (UTC)    
Mesaj konusu: s.a

Nerde olsa izlerim ben k.vadisi'ni Wink inş. Atv de olur hem adanalı hem k.vadisi Smile
Mesaj22.06.2009, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

stv veya kanal 7 ye gecerse izlemem , ama kanald veya atv de olursa izlerim ..
Mesaj22.06.2009, 17:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: s.a

kaidem yazmış:
Nerde olsa izlerim ben k.vadisi'ni Wink inş. Atv de olur hem adanalı hem k.vadisi Smile

Adanalı K.V.P'nin yanında çizgi film kalır.Çok yapmacık ve inanadırırıcı değil.
Mesaj22.06.2009, 17:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

futboltribunu yazmış:
tek-turkiyem yazmış:

O dizi hangi kanala geçerse geçsin izlenir.Ama stv'ye geçerse ben bir daha izlemem.

aaaaaa yazacaklarını tartarak yaz be başlıcam şimdi çarkına o dizi hangi kanala geçerse geçsin izlenir diyorsun sonra stv ye geçerse izlemem diyorsun ben de diyorum stv ye geçerse adam değilsin ne lan bu stv düşmanlığı düşüncelerini kendine sakla burada kanalı değil dizinin geleceği hakkında yazın bi<zene nerede işzlerseniz izleyin çok umrumnussunuz o adamlar da sen izle diye beklemiyorlar zaten Twisted Evil
Mesaj22.06.2009, 17:27 (UTC)    

aktifbilisim yazmış:
futboltribunu yazmış:
tek-turkiyem yazmış:

aaaaaa yazacaklarını tartarak yaz be başlıcam şimdi çarkına o dizi hangi kanala geçerse geçsin izlenir diyorsun sonra stv ye geçerse izlemem diyorsun ben de diyorum stv ye geçerse adam değilsin ne lan bu stv düşmanlığı düşüncelerini kendine sakla burada kanalı değil dizinin geleceği hakkında yazın bi<zene nerede işzlerseniz izleyin çok umrumnussunuz o adamlar da sen izle diye beklemiyorlar zaten Twisted Evil
Aynen katılıyorum kardeşim...

Bende karşı cıkacaktımda tartışma ortamı olmasın dedim
Mesaj22.06.2009, 17:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

mini-mekan yazmış:

izleme sen tamam mı o knalları sakın izleme ama şunları bil Wink

Haber7.com Türkiye'nin en önemli haber SİTESİ rasında ilk 3 te Wink

Haber 7.com da kanal 7'nin

samanyolu ise türkiyenin en çok reklam alan kanalı oldu Wink

sen bunları görmezden gelerek stv ve kanal 7 düşmanlığını burada yayamassın sen show da saat 00:00 erotizm izle o zman bu düşmalığınızdan VAZGEÇİN yok geçmesseniz burada dile getirmeyin meralklısı değiliz hangi kanalı izlerseniz izleyin banan sizin kanalınıkzdan burada diziyhi konuş kanalını DEĞİL
Mesaj22.06.2009, 17:33 (UTC)    

mini-mekan yazmış:
İzleyen ne olsun ?
Mesaj22.06.2009, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: s.a

kaidem yazmış:
mini-mekan yazmış:
İzleyen ne olsun ?

Halil kardeşim izleyen .......... olsun Mr. Green Mr. Green yaw ne bakıyorsun bi,r alay kendini yüksek gören ama bazılarını küöçümseyen topluluk tayfası işte bunlar kesin az da olsa izlerler Wink