Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.06.2009, 22:58 (UTC)    
Mesaj konusu: SeLin Hanima Ithafen.. Hala Buradysa Eger

Nerden Baslayacagimada BiLmiyorumda Gerci.. SeLin HanimLa HiC Tanisamadik.. Yine Beni Forumdan Banlayacaktir.. Kesin Bna Cevap Yazmaz HiC Sadwece Beni Banlar.. Kisa Kesiyim Selin Hanim tr..gg SiteLerini Hep Överdin Hep Su Bu Konusrdun.. Google Reklamlarinini Gizlemeyin sakın Derdin.. Evet Güzel rekLamlar
Atesli Kızlar.. Arkads Arayan Vs Sen Germanda Yasiyon Ama Burasi Türliye Selin Hanim.. Biraz ILgilen Yine Aymisin Yoksa Yda EmekLimi EttiLer Seni..Bide Suna Kizardim 6 SneNeyse .. Selin Hanim Yetkin Varsa Su ReklamLarı Bi Gözden Geciriver En Azından Tr de OLmasa Iyi OLur.. EmekLi OLduysanda.. Modaratör Arkadslar ILgilensin RicaEtsem.. Zaten Bu GermandanLardan Adam Cıkmamıstır HiC.. SaygıLar
Mesaj24.06.2009, 23:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: SeLin Hanima Ithafen.. Hala Buradysa Eger

askim06 yazmış:
Nerden Baslayacagimada BiLmiyorumda Gerci.. SeLin HanimLa HiC Tanisamadik.. Yine Beni Forumdan Banlayacaktir.. Kesin Bna Cevap Yazmaz HiC Sadwece Beni Banlar.. Kisa Kesiyim Selin Hanim tr..gg SiteLerini Hep Överdin Hep Su Bu Konusrdun.. Google Reklamlarinini Gizlemeyin sakın Derdin.. Evet Güzel rekLamlar
Atesli Kızlar.. Arkads Arayan Vs Sen Germanda Yasiyon Ama Burasi Türliye Selin Hanim.. Biraz ILgilen Yine Aymisin Yoksa Yda EmekLimi EttiLer Seni..Bide Suna Kizardim 6 SneNeyse .. Selin Hanim Yetkin Varsa Su ReklamLarı Bi Gözden Geciriver En Azından Tr de OLmasa Iyi OLur.. EmekLi OLduysanda.. Modaratör Arkadslar ILgilensin RicaEtsem.. Zaten Bu GermandanLardan Adam Cıkmamıstır HiC.. SaygıLar
Selin hanım bildiğim kadarıyla emekli olmadı reklamlar sitenin içiriğine göre geliyordu fakat artık öyle değil galiba banada öyle geliyor fakat benim sitemin içiriğiyle alakası yok eskisi daha iyiydi sitenin içeriği ile ilgili reklamlardı. Moderatörlerin buna el atma yetkileri yok bunu sadece yöneticiler düzenleyebilir.

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj25.06.2009, 05:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

reklamlar degişmeyecekmiş ne yapalım bunlara alışmamız lazım arkadaşlar
benikinde ara sıra tıkla arkadaşını bul diyo Mr. Green Mr. Green

diger zamanlarda türkce facebook - Tıkla ve sende aramıza katıl

bu yazıyor bunun sürekli yazması iyi
digerleri hem siteme gelenide kaçırıyor
18+ reklam oldugu için sitemde de 18+ içerik oldugunu düşünüp sitemde dolaşmadan gidiyor... Sad

Mesaj25.06.2009, 07:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet reklamlar bazen kızdırıyor kullanıcıları..

Ayrıca bildigim ve gördügüm kadarıyla bu tür reklamlar (Arkadaşını bul, tıkla sende katıl.. gibi) daha çok tıklanıyor..

+ Modlar degil bunları ancak Yöneticiler ayarlayabilir.. Wink

Taklitlerden Sakınınız.. Zaten taklitlerde 'Asıllarını' Yaşatırmış Very Happy
Mesaj25.06.2009, 09:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

üniversiteli arkadaşlar tıkla sende katıl aramıza!!

yazıyor bende Mr. Green Mr. Green Mr. Green

TÜRK e KeFeN BiÇeNiN öLüMü KoRKuNÇ oLuR!!!!!!!!!
Mesaj25.06.2009, 09:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ayarlardan site dilini ingilizce yapınca google reklamları geri dönüyor ama ekstralarda ingilizce oluyor Razz
Mesaj25.06.2009, 09:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Reklamlardan şikayetçi olanlar...
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=110297
Mesaj25.06.2009, 09:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayatının erkeğini bulmanın en kolay yolu yazıyo bendeki reklamda hayatının kzı yazsa ona da eyvallah. Benim siteye hiç kız girmez ki bu reklamı tıklasın. Boş iş yaa